Beşiktaşda sakatlanan oyuncu ne bu kadar çok?

değerli renktaşlarım cevaplarınız bekliyorummm

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fenerbahçeliyim şunu söyleyebilirim; ya fazla yüklemeden (ki böyle olduğunu sanmıyorum) ya da tespit yetersizliği ve sakatken oynamaktan. 2. seçenek daha gerçekçi duruyor. Mesela doktor ekibinizin bizimki kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Bizde herkes hemen dönüyor. Bir de oyuncular sakat sakat oynuyorlar. Onlar isteyebilir ancak teknik heyetin bunu düşünüp dinlendirmeleri lazım oyuncuları. Mesela Mustafa Pektemek; sakatlıktan yeni döndü ve ilk maçta burnu kırıldı. Sakatlıktan döndüğünde ilk maçta bekletilebilirdi. Bizde de Gökhan Gönül 3 yıldır omuzu sakat oynuyor çünkü sürekli iyileşmeden maça çıkıyor. Teknik heyetin söz geçirmesi lazım oyunculara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rotasyonda kullanacağımız kaliteli oyuncularımız yok malesef. Haftada 3 maç oynanıyor neredeyse oyunculara fazla geliyor kadro sıkıntımız olduğu için sakat oyuncular birazda kendi isteğiyle takıma hemen dönmek istiyor. Durum ortada.

0|1
    0|0
  • Nazar :D

0|0
    0|0
  • Büyü yapiyolardir belkide

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• nazara geldik millet hayranlıkla izliyor

0|0
    0|0
  • Normal her sene bu kadar sakatlanıyor sizde.

0|0
    0|0
  • Nevzat Demir Tesisleri'nin zemini, fenerin yolladığı Doktor, maç fazlalığı ve rakiplerin aşırı derecede sert mücadele etmesi.

0|0
    0|0
    • fenerin yolladığı doktor onu biliyorum maç fazlalığı olabilir ama bence devam edebilir 7 kişi sakat olurmu ya

• Gecen sezonda ayni problemleri yaşadık... fiko stadı yaptıktan sonra giderse, bu sağlık ekibinide yanında götürür inşallah.

• Şansızlık. Sakatlıkların çoğu maç içinde darbeye bağlı yaşanan sakatlıklar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...