Nasıl dayanıyorsunuz?

çevrenizdeki ukalalıklara, bencilliklere, saygısızlıklara, kendini herkesten akıllı sanıp dalga geçenlerlere nasıl dayanıyorsunuz. sizin için yapılan haksız suçlamaların umrunuzda olmamamasını nasıl başarıyorsunuz.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ukalalık edilen konuyla ilgili bir sürü soru sorabilirim mutlaka cevap veremeyecek hale gelip saçmalayarak kendi ni komik duruma düşürür bencil ve saygısız insanlarla mesafemi korurum olabildiğince kibar ama aynı derece tepeden bakarak muhabet ederim ki duracağı yeri bilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana yapılan haksızlık karsısında sessız durmam..

Ama diğerleri için kulağımı tıkayp kendımı hayata bırakıyorum cunku benı seven benı umursayan arkadaslarım ve aılem var.

0|0
    0|0
  • Sonuçta onların sana suç attığını biliyorsun. Onlara sadece savunmanı yap. İnanmıyorlarsa zorlamana hiç gerek yok. Elbet birgün haklılığın ortaya çıkacak. Çünkü bende hep öyle oluyor. Can dostumu elimden almak için ona benim adıma birçok yalan söylediler. Bende savunmamı yaptım ona ve şu anda hala dostuz...:)

0|0
    0|0
  • hakkım yeniyorsa hakkımı ararım üstüne giderim ama diğerleri için umrumda değiller. az insan az dert. Çoğaldıkca bu tavırlar ortaya cıkar zaten. onlara da söylediklerin bitti mi arkadasım diyorum bitti diyene kadar bekleyip bitince siliyorum hiç bişi demeden bırak o kişi o seviyede kalsın. doktora gitsin biz niye iyileştirelim :)

0|0
    0|0
    • süper... az bulunan karakter. günümüz gençliği silse de arkdaş gibi davranıyor, 2 yüz, 3 yüz...

• Gençlik sefasında sen kaç kendini kurtar onlar harcıyor zaten kendilerini belki bir gün anlarlar.. :)

• Vallahi çok zor dayanıyorum ;) tükenmiyorlar da hiç :)

0|0
    0|0
  • uzak dururum

bole kisilerden.

benim hakkimda dedikleri

haksiz yerde suclamalari

dogrusu umrumda olmaz..

ole birini ciddiye almam.

ben kendimi biliyorum

onemli olan bu

0|0
    0|0
  • azının payını veririm konustuna psman edrm onu hep aynı drmla karsılasyorum hastalrmla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aga öyle insanlarla teması hemen kesiyorum.Kafam rahat takılıyorum.Aynı ortamda bulunmak zorundaysam da resmi takılıyorum.

0|0
    0|0
  • öle bi durum yok

0|0
    0|0
  • Görmedim, duymadım, bilmiyorum ki S:

0|0
    0|0
Yükleniyor...