Gökhan Töre kasti dirsek attigini gördüğü halde gökhan ı atamayan hakem hakkındaki düşünceniz?

Neden atamiyorlar anlamsız büyük takimin futbolcularini neden gökhan örneği daha yeni ve net hakemin önünde olan bir şey.

Güncellemeler:
Bilic e helal olsun adam bile onaylamis gökhan kirmizi kart görse kimse bir sey diyemez demis stadyumun yalancisiyim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dicek çokda fazla söz yok bu sene Fenerbahçe maçlarında hemen hemen her maç direk skora etki edicek hatalar oluyo Beşiktaşada baya sık olmaya başladı bu hatalar 10 kişi kalsa maçı çevirebilirmiydi bilmem bizim pek işimiz yok bu sene hakemlerle aksine bize gol yediriyolar Fenerbahçe Akhisar vs örnekleri mevcut lehimizide olduğu oluyo yok değil ama Fenerbahçeye ve Beşiktaş lehine hatalar bariz belli artıuk lig ısınıyo 3 takım potada hakemlerin birazdaha dikkatli olması lazım özellikle FB maçlarında sonra BJK maçlarında. Gökhan sevdiğim bir oyuncu ama gidişatı götü şımarmış gibi sanki Beşiktaşın önlem alması gerekir.

1|1
    1|0
    • Evet gs dada melo sorunu vardi arkadasini yumrukladi v tahrik edici olarak futbol oynuyordu asil soru su hakemler neden es geçiyor bunlara

• Aynen öyle sölediklerine sonuna kadar katılıyorum bilinçlenmeliyiz. Seba sezonu seba sezonu hazır GS ve FB 4. yıldız savaşı verirken en temizi Beşiktaş şampiyon olsun diye düşünceleri varsa tff nin hakemlerin bilelim ya da Azizden korkup ya da masa başında oyunlar dönüp her maç Fener lehine hata vericeklersede bilelim GS nasılsa en kötü 3. olur kasmayalım fazla herşey baştan belliyse hiç güvenim yok hakemlere ama artık 1 puan bile çok önemli Galatasaray camiasının böle giderse önlem alması lazım.

• Biz hakemler yüzünden ne şampiyonluklar kaybettik. Şimdi de bize verilsin demiyorum tabi ki hakemle maç kazanmaktansa kaybetmeyi tercih ederim yalnız Beşiktaş sürekli hakemlerle kazanıyor demek yanlış. Çünkü verilmeyen penaltılarımız haksız gördüğümüz kırmızı kartlarda var. Ahmet Çakar'da senin gibi Beşiktaş'ı Süleyman Seba sezonu diye şampiyon yapacaklar dedi. Çok değil bir veya iki hafta sonra Beşikaş'a yapılan hataları görünce özür diledi Beşiktaşlılardan. Bu sene hakem hatalarıyla maçta kazandık maçta kaybettik. Sana daha öncede söyledim sizin Antep maçında Selçuk Başakşehir maçında İsmail'in yaptığı faulün aynısını yaptı ikinci sarıyı gördü. 41 hafta üstüne penaltı verildi bize bu ligde verilmeyen ne penaltılarımız var.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilicin her zamanki adamlığı. Keşke herkes onun gibi açık yürekli olup lehine verilen kararlara doğru değil diyebilseler. Beşiktaş şampiyon yapılmak isteniyor çirkinliği dolanıyor bir de ortalıkta insanları mantıklı olmaya davet ediyorum. Oynadığımız maçlar sarfedilen efor ortada insanların emeğini lekelemeyin. Hakemler 3 büyüklerin hangisine bizim kadar rahat kart çıkarabiliyor. Birazcık insanlık Gökhan haksız yere kart gördüğünde çıkıp haksızlık vardı diyemeyen susan adamlar lütfen bugünde sussunlar konuşup karakterlerini belli etmesinler.

0|0
    0|0
    • Ben haksizlik vardi demedim bu bir konu gökhan degil sadece buda iki bu tip futbolculara (emre gökhan melo) gibi kart gösteremezsen futbolun içine scmaya devam anladin?

• Nedense inanamadım gizli çok sarılı gördüm seni ;)

• Sen nasil görürsen gör kizim sana yalan borcum mu var ben takimimda melo emre gibi pislik insanlardan istemiyorum gökhan dün keşke kirmizi kart yeyip yenilseydik o zaman görürdüm ben... Şimdi kazandik bir sey yok ama yarin olmayacak bir macta yaparsak eleniriz avrupadan anladin mi kişi degil sorun hem hakemler hemde böyle adamlari simartan sizin gibilerle

• atılmalıydı net kırmızı kart

1|1
    0|0
  • Korkuyolar toreden 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kardeşim yaşım 26. Kendimi bildim bileli beşiktaşlıyım, ben böyle rsppu evladı görmedim. Direkt kırmkzı kart yaa direkt. 4 maçtır aptalca oynuyor yaa resmen. Madem bir b*k yiyemiyorsun herşfleri indirme bırak edebinle oyna. Sk kafalı yaa canımı sıktı yine bu akşam

0|2
    0|0
    • Takimin basini yakacak bu kadar iyi giderken hem karsindaki adama yazik hemde bjktasa yazik olacakti farzet kirmiziyi yedi bjk 1-0 maglup oldu

• Neyse kazasiz belasiz bittii mac ama hakemlerde azcik cesaret olmasi lazim bir takim. kazanirken bir takim böyle sebep yüzünden düşebilir ne yazikki

• Ayynen öyle 👍

• Bu Gökhanın bu aralar orası burası oynamaya başladı, kendisini bir halt zannediyor silah çekmeler, küfür etmeler, bilerek dirsek atmalar falan bu ne lan? Beşiktaşlı taraftarlar şu adamları şımartmayı bıraksınlar artık hakem bu pozisyonu nasıl göremedi hayret.

1|1
    1|2
    • Bjkli taraftarlarin en azindan bu soru daki insanlarin düşüncesi seninkisi gibi zaten umarim emre bölezoglu yolundan gitmez

• Konunun Melo'ya nasıl geldiğini sen çok iyi biliyorsun. Gökhan'ı aradan sıyırmak demiyorum bunları. Birine nasihat ederken insan önce kendisine bakacak. Kendi yaptığı hatayı başkasına yapmayın diye nasihat vermeyecek. Beşiktaş taraftarına Gökhan'ı şımartmayın diye nasihat veriyorsun ama kendinizin Melo'yu nasıl şımarttığınız ortada. Biz daha önce bu tür hatalar yapan futbolcuları defalarca kadro dışı bıraktık veya kovduk. Sizin Melo'nun önce hareketine rağmen bağrınıza bastığınız açık. O yüzden bize nasihat verene kadar önce kendinize bakmanız gerek. Bunun için konuyu Melo'ya getirdim ki zaten sen bunu anladın. Futbolcu da insan herkes silah temin edebiliyorsa futbolcununda temin etmeye hakkı var. Dediğim gibi Gökhan kızmakta haklı olmakla birlikte tepkisi abartıdır ve cezasını bir yıl milli takıma alınmayarak çekkmiştir. Vurulduğunda da iki grubun kavga ettiğini direk Gökhan'ın hedef alınmadğını seken kurşunun geldiğini biliyoruz.

• Yok baros ben diyorum ki hakemler bu tip futbolculardan neden korkuyor mesele o anldin? Bak ayni pozisyonu sessiz sakin bir adam yapsa şak diye kirmizi özellikle 3 büyüklere karsi oynayan takimlarda olursa heleki tereddüt etmeden

• Hakemin olaya uzaklığı 45-50 metreymis eğer stadyumu izlediysen bunu da duymussundur Daha önce fuck off dediğinde boşuna yediği kırmızı kartta da gizliden soru sormuş muydun Besiktasin hakki yenildi diye?

0|0
    0|1
  • Bu sene en az 4 5 maç hakemler sayesinde aldilar aleylerine olunca çıkıp demedikleri kalmıyor ama lehine oldukları hiçbir maç konusmuyolar

1|1
    0|0
  • 4. hakemin görmesi gerekirdi. Beşiktaşlıyım ama üzüldüm gerçekten.

1|1
    0|0
    • Bjk taraftarlarini gercekten takdir ediyorum

• Kusura bakmada senin o anlattığın kız meseleri falan bizim okulda hep oluyor sadece silah meselesi değil geçen sene yine Gökhan yine silah olayinda yaralanmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Nerde bir pislik var Gökhanda onun içinde. Bizim Meloyu şımartmamıza gerek yok Melo Juventus ve Brezilya milli takiminda oynanamış bir isim Melo Brezilya Milli takiminda nasıl davranıyorsa bizdede öyle davranıyor. Aziz Yıldırım hakkında birşey yazmadi Melo onu bir taraftar yazmiştı Melo da onu Rweetlemişti çünkü Aziz Yıldırım Melo hakkında çok çirkin ifadeler kullanmiştı. Ama bu silah olayi falan üstü hemen kapatılacak şey değil bugünkü attığı dirsekte çok kasıtlıydı.

• Profosyonel bir oyuncunun silahla gezmesi ya da birisine silah çekmesi kabul eedilemez. Gökhan saha disinda bile sıkıntı yaratan bir oyuncu hem Biz Meloyu zaten defalarca konuştuk şimdi neden surekli eski defterleri açıyoruz burada konumuz Melo değil. Gökhan ı aradan sıyırmak için Meloyu konuya atmamani rica ederim

• Beşiktaşlıyım gökhan ı savunmuyorum ama o hareketleri emre melo her maç yapıyo hiç de kimsenin sesi çıkmıyo beşiktaş iyi gidince çamur atmayın şimdi

0|1
    0|2
    • Yok ben camur atmiyorum aksine emre türk futbolunun katilidir diye paylasimda yaptim melo desen oda pislikti sanirim biraz biraz normale dönüyor olaylari kesildi gibi ayrica bjk taraftarlari en adil taraftardir

• valla bencil ve kisiliksizligi futboldaki basarisini dusuruyor. bjkliyim

0|2
    0|0
  • Ya gökhan pezevengin teki zaten. Öyle bir varlığın futbolda olmamasi lazm. Nedir l*n bu. Kimsin sen. Silahli olaylar falan. Dirsek atmalar. * i b n es i

0|2
    0|1
    • Bende gökhan i böyle bilmiyordum yeni bir emreye dogru gidiyor

• Burak ylmazn da her mac hayalet faulunu kendisini atmasını melonn kopekligini görüyoruz ko Cum

• Cum. ne? Sen taraf olarak bakiyorsun emre volkan onlardan daha pislik.

• Yanlışın var bence, hakemler pozisyonu görmemiş. Pozisyonun tekrarını izlerseniz olay 4. hakemin önünde oluyor ancak 4. hakem Gökhan Töre'nin Şenol Can'a dirseği attığı sırada topa bakıyor. Şimdi. Hakemleri görmedikleri bir pozisyon için suçlayamayız Hakemler bence gördükleri pozisyonlara çalmalı zaten böylede olmalı. Hakemler tanrı değil ki hata yapabilirler ve her maçı mükemmel yönetemezler.

0|0
    0|0
    • O kadar hakem topun olduğu yerde adamin dirsek attigini görünüyorsa biraksinlar bu işi hakem görmedi diyorsun ya macta icinde adama gidip dirsek atmadi carpti sana nasil diyor?

• Bak o konuda haklısın işte.

• hakem görmedi türkiye'de bu hep böyle. büyük takımlar korunuyor

0|1
    0|0
    • Evet maalesef korunuyor görmedi değil görmek istemediler.

• Korkma tür hakem gokhanin mafya ila bağlantısı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...