160 boy 46 kiloyum. Kilo almak için ne yapabilirim?

Haftada 2-3 defa spor yapıyorum. Kendimi Zayıf buluyorum. Bu yüzden kilo almak istiyorum. Sizce sporun yanında en iyi ne yapabilirim bunun için? Çok yemem gerekir biliyorum fakat midemin aldığı kadar yiyebiliyorum. Kilo almak için sizin aklınıza gelenler nelerdir?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• yahu gayet iyisin işte ne kilo alıyosun biraz dolgun olman daha iyi olabilir tamam ona bişi demiyrum da zaten kilo alıcaksın ilerleyen yaşlarda :)

0|0
    0|0
    • Ama şu an almak istiyorum :(

• Haha ya senin için almıyorum zaten. Kendim mutlu olmak istiyorum ve 4 kilo almak istiyorum

• Çok üzdün beni :))

• kilo almak için yağlı yağlı şeyleri yeme sakın. aldığın kilo sonrası gireceğin şekilden kendin iğrenirsin. kilon çok zayıf değil gayet ideal ayrıca. spora devam et, beslenmene de aynı şekilde devam.

0|0
    0|0
    • Zaten Yağlı yemekleri pek sevmiyorum ve bu yüzden sık yemiyorumda. Sanırım bundan dolayında biraz zayıfım. İştahımı açacak doğal birşey önerebilirmisiniz? Soruyu sorarken aslında buna cevap arıyordum

• yaban mersini, tarçın, sarmısak, nar, nane, gibi şeyler iştah açar. hem doğaldır, zararsız olduğu gibi faydalılardır hem de iştahın açıldığı için yemek yersin. dediğim gibi eğer çok yersen sporu da ona göre yap. aldığın kilolar kas olarak depolansın mutlaka.

• Doktor eşliğinde kilo almanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • tam minyonsun fıstık :)

0|0
    1|1
  • 3 Kilo almalısın. Ekmeğe biraz yüklen =)

0|0
    0|0
    • Kahvaltıda yiyiyorum yiyebildiğim kadar :/ başka?

• Geceleri yatmakdan 3 yumurta beyazını yiyosun sonra yer fıstığı yiyosun tavuk gögsü yiyosun pilav sıksık yiyosun oluyo bitiyo :)

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Kilo almayı kafana takma!
    Boyun için kilon ideal.
    Sağlıklı beslen ve spora devam

0|0
    0|0
    • Ben kilondan memnun değilim. Spor yapmaya devam ederim zaten fakat iştahım yok. Önerebileceğiniz birşey var mı?

• Valla bayanlar için iştah açıcı yemekleri filan bilmem
      Google amcaya danışabilirsin ve hep hareketliysen, kilo almak için çok ye ve biraz vücudunu tembelliğe alıştır
      Tembellik derken;
      Her zaman sporunu yap
      Mesela öğle akşam yemeği yerken, bşlgşsayar başına otur flim izleyerek yemeğini ye, belki böylelikle vücut yemek zamanı geldiğinde tembelliğe alışır
      Fakat sporu bırakma
      Sabah öğlen akşam ekmek ye ve hızlı kilo almak istiyorsan, hemen hemen 1,5 2 saat arayla 2 dilim üzerine reçel, bal sürülmüş ekmek ye
      Şeker kilo aldırır :)
      Ama fazla şekerede kapılma

• Diyetiysen, eşliğinde kilo alabilirsin.

0|0
    0|0
  • zayıf olmak güzeldir böyle kal :)

0|0
    0|0
  • Protein tozu vs. Ama ben kullanmıyorum:)

0|0
    0|0
    • Proteinli içecekler içerek zaten protein gereksinimi karşılıyorum. Fakat protein kas oluşumunu sağlıyor ama ben bildiğin kilo almak istiyorum. İştahımı açabilecek birşey biliyormusun?

• acı sadece önerebilirim.

• Protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenebilirsin :)

0|0
    0|0
    • Yapmaya çalışıyorum ama aynı sayılırım yıllardır :(

• Kilo aldırıcı Protein tozları da var onlardan da kullanabilirsin aslında

• Yok öyle olmasa daha iyi. Neyse olmuyorsada olmuyor napayım

• Cips kola

0|0
    0|0
    • Çok sağlıklız. Bana iştah açıcı birşey önerebilirmisiniz acaba?

• Sağliksiz dediklerin sadece iştah acar pastalar tatlilar vb

• Nutella

0|0
    0|0
  • Protein karbonitrat amino asit desteği

0|0
    0|0
  • Sipraktin surup kullan

0|0
    0|0
  • sen kliyu bırakta boya vurmaya calıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok yemenin kesinlikle bir faydası olmuyor. Bende kilo almaya çalışıyorum. Düzenli beslenmek gerek. Ben yemek yediğim saatlere dikkat etmeye başladığımda beri 3 kilo falan aldım.

0|0
    0|0
    • Ne kadar bir sürede aldın 3 kiloyu ve hangi saatlerde yemeye çalışıyosun? Benim iştahım olmuyor ve açlık hissim yok gibi bişey. :(

• 3 öğününü aksatmamaya çalış ve her gün aynı saatlere denk getir.1,5 ayda aldım ben 3 kiloyu :) benimde ilk başlarda öyleydi tek öğün yiyordum günde ama zorladım kendimi öyle tıka basa da yemedim. Sonra alışıyorsun miden büyüyor.

• Inşallah. Teşekkür ederim

• harnup pekmezi iç gece yatmadan once 1 ay dwne bak 5 kilo garanti

0|0
    0|0
    • Tamam yapıcam. Teşekkür Ederim :)

• öyle fazla kilo almana gerek yok ki boyuna göre iyisn

0|0
    0|0
    • 4 kilo almak istiyorum ama çok zor :(

Yükleniyor...