Güzel kadınların yanında neden hep çirkin erkek olur?

- Armudun iyisini ayılar mı yer?

- Kadınların aldatılma olasılığının düşük olmasını istemeleri mi?

- Güzel kadınların, kendilerinde olan bir özelliği başkalarında aramaya gerek duymamaları ya da aslında güzelliğin bir gün geçip gideceğini en iyi bilenler olmalarından kaynaklanan seçimleri mi?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruya verilebilecek en güzel cevap şahsen;

- Kadınların aldatılma olasılığının düşük olmasını istemeleri.

Yanındaki adam yakışıklı ise onu elinden kaçırmamak için ya da başka bir kızın aklını çelmesini engellemek için çaba sarf etmesi gerekicek ister istemez.

Erkekleri bu konuda saf buluyorum :) Güzelliğe hemen kanıyorlar, ama sonrada pişman oluyorlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• güzel kadınlar güzel olduklarının farkındadır, yolda, otobüste, alışverişte hayran bakışları görürler. ne kadar karakteri oturmuş bir insan olsa da hafif bir ego vardır. erkek içinde aynı şey söz konusu. ikisi de yalnız kalmayacağını bildiğinden kimse alttan almaz birbirlerini sevseler de gurur yaparlar. ama erkek kadına göre çirkin olduğunda tekrar aynı oranda güzellikte bir kadını bulması belki yıllarını alacağından veya hiç denk gelmeyeceğinden kadının kusurlarını daha çok alttan alır. genelde tabi. kadına kötü davranırsan sever diye taktik uygulamaya çalışan salaklar da var. ve karakterde önemlidir tabi zeki ve bilgili insanlar hep kendilerine çekmiştir örneğin. ama çok güzel bir kadının yanında aşırı derece itici biri olacağını da sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bence hiçbiri değil.. hatta söyleyeceklerimi kime sorsanız doğru diyecektir.ben bir kız olarak şunu düşünüyorum çirkin erkekler çirkin oldukları için güzel bir kızla sevgil olabilmenin zor olduğunu bilir ve kandırma yoluna baş vurur.bunu istemeyerek veya isteyerek yaptığını bilmem ama bu doğru.kızı elde etmek için kızı över dünya güzeli yapar okadar överki kız bile bundan bıkar ama birde bakmış ki gönlünü o çirkin erkeğe kaptırmış ,kızlarda çok saftır ayrıldıktan sonra herşeyi anlarlar.olay budur abicim çirkin erkekler kendilerine güvenmedikleri için kızları kandırırlar.. 100% doğrudur..bu arada hiçbir kız yakışıklı olupta kndin birşey sanan havalı erkekleri beğenmez fazla bu yüzden maalesef çirkin erkeklere kalıyorlar

0|0
    0|0
  • Evet armudun iyisini ayılar yer.

Kadınların aldatılma olasılığnn düşük olmasını istemesi diye bişey yoktur. En çirkin erkek bile aldatıyor.

Bunu aslında bende anlamış değilim ama eş yada sevgili secerken biz bunu düşünmüyoruz. Çirkin ama kendını bi b.. sanıyodur. Onu elde etmeye çalısırkende aşık oluyoruz. Hepsi bu

0|0
    0|0
  • benim sevgilim gayet yakışıklı..tabi yan yana koyanlar sen daha güzelsin diyor ama bu beni sevdiklerinden bence.çirkin adamlara tahammülüm yok.sabah uyandığımda yanımda güzel bir adam olmalı.

0|0
    0|0
  • böyle bir kaide yok ki sana yakışıklı gelmeyen başkasına yakışıklı gelir kavram bakımından bakmak lazm

1|0
    0|0
  • ya karşındakini sevince zaten sana güzel/yakışıklı geliyorki.siz sevdiğinizi prensesn peri sanarsınız ama o sıradandır başkalarına göre.önemli olan hangi gözle baktığındır bence :)

0|0
    0|0
  • güzel kadınlar güzelliklerinin farkındadırlar ama yine de yakışıklı bir erkek risktir onlar için çünkü reddedildiği anda güzelim deme şansı elinden alınır o da işini garantiye alıp ortalama birine gidiyor. kendine denk görmekle alakalı yani. şahsen ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Boşuna dememişler insanda çirkin şansı olacak diye.Sadece güzel kadınların yanında çirkin erkekler yok.Çirkin kadınların yanında da hep artist gibi delikanlılar var.Sanırım suçum kargaların şekeri olmamak:))

0|0
    0|0
  • Güzellik izafidir. Sana göre çirkin bir erkek olan, başkasına göre güzel bir erkek olabilir.

Bakış açısı farkı bu.

Yazmadan duramayacağım: "Güzelliği değil işlevi önemli."

"Nefes alsın yeter."

0|0
    0|0
  • Görsel bişey bu belki seviyodur ona çirkin gözükmüyodur ya da aldatmaması için parasını yemek için filan olabilir

0|0
    0|0
  • Allah herkeze çirkin özgüveni versin :)))))) belki başka yerde iyidir

herşey görüntü değildir ama yüzde ellisidir.

ya da kadın bir güzellik yapmıştır erkeğe :))))))

ya da erkek sıkılmıştır güzel ve kaprislilerden

0|0
    0|0
  • akıllı ve güzel kadınlar dış görünüşe pekte önem vermezler tabiki maymun gibi birine bakılmaz yanında drulmaz eli ayağı düzgün tatlı sempatik ve de sadıksa kim kaçırır ki böyle bi erkeğii..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım yok öyle bişey, güzel kadının yanındaki yakışıklı erkek oranı çirkin erkek oranından daha çoktur, fakat her ne hikmetse bazen az çoktanda çok gözükür, daha fazla dikkat çektiği için midir bilinmez, bu böyledir...

dikkatimi çekti, yeni nesil erkek ve kızlar, güzelleşmiş, daha bir cici olmuşlar, güzeli çok güzel çirkini de çok çirkin, güzelleşmenin sebebini ben beslenmye , güzel ve yakışıklının bileşik oluşturmasına bağlıyorum..

1|0
    0|0
  • bu bazen olur ama hepsinin nedeni aynı değildir ; kimi erkeğin aldatmaması için ki bu çok mantıksız bütün erkekler aldatır

kimi ; parası içindir ki bu ilişkininde ömrü çok olmaz gerçi buna ilşşkide denmez

kimi ; aşık olur bu mümkün insanlar tene aşık olmazlar bunu siz daha iyi bilirsiniz

kısacası bu hayatta hersey olabılır

0|0
    0|0
  • Çirkiniz ama sempatiğiz çünkü. İyi ki varlar.

2|0
    0|0
  • Türk kızı Hint kızı gibidir; öküz'e tapar...

0|0
    0|0
  • çirkin erkek yoktur, parasız erkek vardır..

0|0
    0|0
  • para meselesi tamamen tip degil önemli olan money

0|0
    0|0
  • Çirkinler genelde kendini güzel sanar ondan.

0|0
    0|0
  • Çirkiniz ama zenginiz çünkü. İyi ki varlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...