Liderlik yine Bizim!! :)?

Beşiktaş'ım bu hafta da liderliği kimseye kaptırmadı ne düşünüyorsunuz? Bu sene inşallah şampiyon olur muyuz?

Aslinda pek takılmam ama bu sene hem stad bitecrk diye hem de ligin ismi SÜLEYMAN SEBA diye şampiyon olalım istiyorum..

Güncellemeler:
Sweetbaby1 * orospusu!!! Birsey yaziyirsan engellemiceksin sürtük!

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• haftalardır bir günlük lider olup hevesleri kursağında kalanlara üzülmemek elde değil. Her hafta birisine son hafta hepsine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• 2. yarıyı izledim zevksiz tatsız tutsuz bir maçtı Beşiktaş golü attı kazandı tabi antebin risk aldığı dakikalarda Beşiktaş pozizyon buldu normal olarak yani golü atanın kazanacağı bir maçtı BJK attı tebrik ediyoruz.

0|1
    0|0
    • Evet tatsiz tutsuz heyecansiz zevksiz bir macti.. Kabul ediyorum ve en kotu oynadigimiz macti.

Sonuca bakiyorum yine lideriz :) tesekkur ederim..

• Net kırmızıydı. Hakem göremezdi, 4. hakemin görmesi gerekirdi. Üzüldüm ne yalan söyleyeyim.

• Dirsek attı rakibinin göğsüne. Dediğim gibi 4. hakemin görmesi gerekirdi. Hemen yedek kulübelerinin önünde oldu çünkü.

• Gökhan Törenin kırmızı kart görmesi gerekiyordu ama es geçildi. Bu ligin gerçek kralı Galatasaray artık kendine geldi bundan sonra rakipler düşünsün

1|1
    2|3
  • Ne kötü oynadığımız bir maçtı be

0|0
    0|0
    • Sorma. Naparsin Ba yok Pektemek yok sakatliklarla dolu mac. Sari kart da yine bolca verildi masallah (:

• Oğuzhan ve Gökhan çileden çıkardı beni... Hele o 90+5'de direkten dönen topa vuran kişinin Sosa olduğuna inanasım gelmedi...

• Hakemler sayesinde kazanıyoruz kaç haftadır niye demiyorsunuz acaba?
    Karabük'ün golünü vermezler ve şimdide gökhanın kırmızısı.

0|0
    0|0
  • Maçın başımdan sonuna kadar kontrol bizdeydi. İlk yarı son paslarda biraz dikkatli olsak gol atabilirdik. Gökhan Töre'nin kırmızı görmesi gerekirdi. Antep'in tek pozisyonu ilk yarıda korner sonrası kontra ataktandı. Başka pozisyon vermedik. Takım yorgun, çok eksik vardı. Önceki maçlara göre kötü olmamız normal. Atınç çok iyiydi. Alt yapıdan oyuncu çıkıp oynayınca ayrı bir mitlu oluyorum.

0|0
    0|0
    • Ben pozizyonu görmedim ama Okan Buruk maçın kırılma anının karşı karşıya kaçırdıkları pozizyon ve verilmeyen kırmızı kart olduğunu belirtti tekrar ediyorum izlemedim pozizyonu ama dediğine göre hakemler pozizyona yakınmış biz yinede görmedi diyelim diye imalı bir açıklama yaptı izlemek lazım tabiki.

• Beşiktaşı gerçekten takdir ediyorum bu sene. Ama malesef sezon adı gibi Süleyman Seba sezonu değil pek. Ayrıca malesef Beşiktaş'ın sampiyon olacağını düşünmüyorum. :) Şampiyonlar Ligi curcunası bitti ya dönüşümüz güzel olacak. :)

0|0
    0|0
    • Cok beklersiniz. Bu sene bizim senemiz... Linki kopayala kaydet sene sonunda gorusuruz (:

• keşke gökhan töreye verilmeyen kırmızıdan da bahsetseydin

1|1
    0|0
  • eri geldi 15 sene bekledik bizler
    çilene alışık yürekler
    acısıyla tatlısıyla geçse seneler
    kalbim beşiktaş'a zikreder...

Bu sene Bu takım çok değişik işlere imza atacak :)

1|0
    0|2
  • 3 büyükler şike yapıyor kimse kimseyi kandırmasın ligi kirlettiniz zaten SÜLEYMAN SEBA mezarında ders dönecek hele Fenevbahçe tam bir...

0|2
    0|2
  • Bu sene şampiyon olamazsa zaten bir daha zor şampiyon olur Beşiktaş :)

0|1
    0|0
  • Galatasaray ile fb 4. yıldız için oynuyor bjk süleyman seba.
    Bir Galatasaray'lı olarak bence Süleyman Seba sezonunda bizim ya da malum takımın 4. yıldız takması kadar saçma bir olay olamaz

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi sampiyonluklar umrumda degil. Ama bu senr Suleyman Seba'miz icin insallah sampiyon olacagiz... ! Tesekkur ederim yorumun icin

• Oynanan futbola bakılırsa bu sene şampiyonluğu hakeden bir takım yok bence anadoludan bir sürpriz daha çıksa ama nerde.
      Futbolda dönen para hiçbir yerde yok emin ol ligin sonuna kadar bu 3 takım yarıştan kopmayacak değil kopARILmayacak çünkü 3ü içinde ayrı öneme sahip buda yayıncı kuruluş ve tff nin işine gelir

• Fenerliyim ama bu sene bjk mım gercekten şampiyon olmasını istiyorum.. Çünkü hak ediyor taraftarları.. Inşallah şampiyon olursunuz...

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim insallah. Hakketmemizle ilgilenmiyrum ziraa gecen iki sene boyunca cok defa hakkimiz yendi. Bu sene yakamizdan dussunler Suleyman Seba'ya hediyemiz olsun sampiyonluk

• İnşallah olursunuz gönülden yürekten isterim bunu... kendi şahsi adıma..

• 12.12.14 Lider Fenerbahçe
    13.12.14 Lider Galatasaray
    14.12.14 Lider Beşiktaş

Özlediğimiz şampiyonluk yarışı ♥

0|0
    0|0
  • valla besiktasli olarak saskiniz biz boyle zaferlere alisik degiliz :)

0|0
    0|0
  • devrearasında biliçin istediği isimler alınmazsa bjın işi zor elinde az oyuncu var ,)

0|0
    0|0
  • tebrikler o zaman ne diyelim [Galatasaraylıyım]

0|0
    0|0
  • BeşiktAŞK... Şerefsizlerin bulunduğu bir ligde TÜM şerefimizle tam gaz devam herşeye rağmen...

0|1
    0|1
  • Arada çocukları başbakanlık koltuğuna oturturlar ya.
    Sevinsinler felan diye.

Öyle işte.

0|0
    0|0
  • İyi gün taraftarı ortaya çıktı.

1|1
    0|2
    • Not : BJK^'nin yenmesine sevinmdim yanlış anlaşılmasın çünkü fenev haksız yere hakemle + balla + şikeyle iğrenç futbolla şampiyon olmasın gene BJK ya da GS olsun

• İyi gun taraftari degilim. Cok sukur!!! Feda sezonunda bile maasimi son kurusuna kadar Kartal Yuvasina birakan insanim ben! Bu sene Suleyman Seba icin sampiyon olmak istemek iyi gun taraftari olmak degildir!

• Tamam pardon o zaman sen iyi taraftarın gününü gün edensin :D

• Galatasaray sonradan toparlandı en azından da.. Bjk son dönemlerde puan kaybedecek gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Güncellemede çıldırmışsın, neyse ben gideyim karşı takımın taraftarı gibi yorum yapıcaktım :)

0|0
    0|0
  • ya ne olacağdu :D

0|0
    0|0
  • Umarim olursunz

0|0
    0|0
  • yorum yapmak için henüz erken

0|0
    0|0
  • her sene bu şekilde ümitleniyorum ama ben bjk yi tuttuğum müddetçe şampiyon olamaz

0|0
    0|0
    • Galatasaray'li ol sadece bu sene (:

• feneri tuuttum 3 cü oldu gs yi tuttum 6 mı 7 mi oldu adana demir sporu tuttum ligden düştü bursayı tuttum şampiyon olacak takım ligden düşecekti bjk yi tuttum kupa alamadı sporu sevmiyorum maç izlemem ama bu sene bjk ye niyetlenmiştim :)))

• Tebrik ediyorum güzel maçtı hakeden kazandı!

0|0
    0|0
  • Olcaz arkadaşım olcaz

0|0
    0|0
  • çokmu istiyorsun şanpiyon olmayı :)

0|0
    0|0
  • Cok bekle.

0|0
    0|0
  • Arefeyi gorursunuz anca bayrami goremezsiniz :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Antepten epey umutluydu arkadaşlar ama nasip :)

Liderlik pek önemli değil yenilince de küsmüyoruz çok şükür :) 3 kulvarda devam ederken alternatifsiz kadroyla zora düşebiliriz ama umutluyum oyuncularımdan.

0|1
    0|0
  • galatasaraylıların hevesi yine kursaklarında kaldı desene yapılır mı bu galatasaraya aaaaaa :)

1|1
    2|2
  • Ulan se n ne anlarsin futbolda kezban gelmis bj nin macini sorguluyo GS ye kurban ol...

1|2
    2|2
Yükleniyor...