17 ağustos 1999 da neredeydiniz? depremi yaşadınız mı?

bugün büyük depremin yıl dönümü. bugünü anmak için o tarihte nerede ve depremi yaşadınız mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• evde uykudayken yakalanmıştık ben 5 yaşındaydım ama hatırlıyorum herkes dışarı çıkmıştı bütün mahle dışardaydık battaniyesini alan çıkmıştı babam beni kucağına aldıgı gibi dışarıçıktık annemlerde vardı tabii bütün mahhalle herkes kampa gelmiş gibiydi çadırlar falan kurdular sokakata kalmıştık çadırlarda yani iyi olan bir tarafı yoktu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gebze'deydim bütün gün yolculuk yaptıktan sonra uyumuştum. Ablamın beni uyandırmak için sarstığını düşünerek uyandım.

0|0
    0|0
  • evdeydik ve ben uyanamadım babamın kucağında çıktım dışarı hatırlamıyorum o yüzden..

0|0
    0|0
  • evimdeydim,dehşet bir andı..

0|0
    0|0
  • yasamadim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evdeydim İstanbul'da.depremi yaşadım yaşım çok büyük değildi gerçi o zaman ama dünyanın sonu geldi kıyamet kopuyor sanmıştım

0|0
    0|0
  • Gölcük'lüyüm ve Gölcükteydim..anlatamam..ve ozman 15 yasındaydım..herseyi saniye saniye hatılıyorum..enkazlar,çığlıklar,ölüler yaralılar,hastane bahçesinde kalp masajı yapan doktorlar...Allah bir daha yaşatmasın :(

0|0
    0|0
    • ama hala eski evleri yıkmıyoruz. ve yenileri tam olarak düzgün yapmıyoruz. Aynı deprem istanbulda olsaydı türkiye batmıştı. kim yardıma gelebilirdiki.

• kesinlikle öyle..

• gebzede evdeydim

ancak depremin son 3-5 sn'de uyanabilmişim

sabah kalkıp işe gittim .

0|0
    0|0
  • yaşamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...