Dedem hasta onun kafasini dagitmak istiyorum biraz da olsa?

Dedem koyu besiktaslidir iyi takip eder ben ise brsey bilmiyorm. Son maclari hakkinda bilgi verirmisinz Diger takimlarla da ilgilenir ki besiktasi etkiler mi etkilemez mi diye :) yarin ziyaretine gidecegm sohbet edince cok mutlu oluyor bilgi verin lutfen

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş bu akşam Gaziantep ile maç yapıyor... Sonucu saat 9 buçuk gibi belli olur...

Beşiktaş bu sene şampiyon olma ihtimali yüksek olan takımlardan birisi... Galatasaray ve Fenerbahçe oyun olarak Beşiktaş' ı biraz zor geçecek vaziyette...

Yani Beşiktaş iyi oyununu sürdürüyor, ayrıca Beşiktaş gruplardan çıkmayı ve avrupada 2. tura gitmeye hak kazandı...

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dedeye selam liderliğe devam

0|0
    0|0
  • Dedee yinee iyisinn sizin takım yendi de :D böyle devam ederseniz iy lider tamamlarsınız falan de.
    tabikide yalan ama olsn :D

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • deki ona beşiktaş türkiyede şu an 1. avrupada kupa alacak kimse karşısında duramıyo benim için elinden de öp

0|0
    0|0
    • İnsallah Karakartalin yolu açik olur olur cok teselkurler

• bak yine yeniyoruz bugün maçın bitmesine 1. dk kaldı yine lider beşiktaş

• Bu akşam maci var izlettirmeye goturebilirsin eger gidemiyorsa inet uzerinden macla ilgili iyi seylerden bahsedebilirsin kazanıyor gibi

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı feyyazı sor bana anlat de gidene kadar bitiremez

0|0
    0|0
  • Ellilik sigra Çöz 2 tane şeker al israil Yıldızı Bak nasıl canlanıyo

0|0
    0|0
  • Bnmkide oyleydi öldü

0|0
    0|0
  • dem ba ba'yı konuş ne zamandır aradığınız forvet falan de iyiki kurtulmuşunuz almeidadan de :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin öncelikle. Avrupada çok iyiyiz şuana kadar ona kolej takımı havasını yakaladık uzun zamandır ilk defa bu kadar takımız hatta sen eski futbolcuları sor ona o sana anlatsın sende bize anlat :)

0|0
    0|0
  • benimde dedem beşiktaşlı fanatik diğer dedemde galatasaraylı neyse geçmiş olsun beşiktaş bu sene çok iyi şampiyon olabilirler de yeni stad yapacaklar de ben olsam neler derim dedemlerle bazen futbol konuştuğumuz oluyor :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun de ki dede konyalı bir arkadaşım var beşiktraş maçları konyada oynanıyomuş o da izlemeye gidiyo senin için inş iyileşince beraber gidecez

0|0
    0|0
Yükleniyor...