Kendime bakmayı seviyorum. Bu beni ne yapar ?

Başlıktaki gibi kendime bakmayı çok seviyorum. 2 gün önce gittim saç kremi aldım. Duş jeli alıyorum. Bunlar bi öğrenci için biraz lüks şeyler. Bi ara tırnaklarıma çok özen gösterirdim uzun uzun törpülerdim. Kaslarımın ortasını alıyorum.(sadece orta) spor yapıyorum daha güzel bi fiziğim olması için. Bikaç ay önce fön makinası ve fön tarağı almıştım. Ailem bana her ay bi miktar para verir. Bende paramın bi kısmını bu şeylere harcayabiliyorum. Diyeceğim o ki bu beni i*ne mi yapar ? Neyim yani ben ? Bana hangi sıfat yakışıyo şu durumda. Ama erkeksi hormonlarımda oldukça sağlam. Sadece bazen düşünüyorum acaba niye bu kadar bakıyorum kendime diye. Korkuyorum içimde gizli bi i*ne mi yatıyor ne.

Güncellemeler:
uzun uzun derken, çabucak törpüleyip bırakmıyorum. Uğraşıyorum anlamındaydı. Aklınıza tırnak uzatıyo gibide gelmesinnn düzgün gözükmesi için uğraşıyodum

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Keşke bütün erkekler senin gibi olsa, i*ne falan yapmaz bu seni. Temizsin, bakımlısın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Saçmala bence sen herkesin yapması gerekeni yapıyorsun tatlım :)

Ama fazla abartmadan tabii :D

Ne güzel kendine bakıyorsun. Kusursuz bir cildin vardır kesin ama bu bakımı bir anda bırakırsan Cildini s*kersin :D

Bianda bırakma yani hep böyle devam devam süpersin ;) Tabii bu benm görüşüm :D

0|2
    0|0
  • elleri tırnakları benden bakamlı adamı sevmem ben erkek eli dediğin kısa tırnaklı kaslı kemikli el olcak işte aga.

0|1
    0|0
  • hayır, öyle düşünme. bence güzel bir şey yapıyorsun. sonuçta kendine değer veren bir insan bakımlı olmak ister. yaptıkların kendini sevdiğini, kendinle barışık olduğunu gösterir. bunun yanlış anlaşılacak bir yanı yok. sana i... diyen insanlara da aldırma. o kişiler kendini bilmeyip, kendi yapamadıklarını senin yapmanı kıskanan insanlardır. sen her zaman temiz ve bakımlı ol ki, kendin gibi başkaları da seni sevsin. bir bayan olarak benim görüşüm bu yönde.

0|1
    0|0
  • bakımlı olmak güzel birşey.. ama erkekte tırnaklara törpü ..bu biraz itici

0|1
    0|0
    • uzun uzun derken, kısacık törpüleyip bırakmıyorum. Uğraşıyorum anlamındaydı. Aklınıza tırnak uzatıyo gibide gelmesinnn düzgün gözükmesi için uğraşıyodum

• sence de yaptıkların sandart ayarda olsaydı kendin için böyle düşünmezdin. ama öte yandan tırnaklarına törpü kısmı hariç saç kremi vs normal bence.

0|1
    0|0
    • Hımm btün kızlar genel olarak aynı şeyi söylemiş, sorun yok gibi. :D

• Genel olarak Türk erkeklerinin yapmadığı şeyler biraz sıradışısınız hepsi bu.

0|2
    0|0
  • Hayır ne alaka.. bayılırım böyle temız bakımlı erkeklere kızlar boyle erkeklerı sever.

0|1
    0|0
  • Bakımlı erkek. Nefis. Kesinlikle vazgeçme bu huyundan. Yaptıklarınla çok seçici kızları karşında bulabilirsin i*nelikle falan alakası yok bunun. Kendine bakmayı seviyorsun. Bende böyle yaparım kendime bakarım kendimi severim.. Bu yüzden bizden mutlusu yok :)

0|0
    0|0
  • olması gereknde bu bence insanın kendine bakması güzel şey bunda tuhaf bişey yok erkekler tırnaklarına hiç bkmaz sen bkmışsın taktir ettim

0|0
    0|0
  • abi bunda bişey yok ki. kendime bakmayı seviyorum deyince korkmustum aynada kendine uzuuun uzuuunn bakıyosun sandım.

0|0
    0|0
  • Tırnağını kessin temiz olsun yeter onun dışında saçına başına bakması güzeldir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mertosexüel

0|2
    0|0
  • gozlere rımel ,dudaklara ruj surmedıkce rahat ol . ama onlarda baslarsa vay halıne

0|1
    0|1
Yükleniyor...