Hangi sınıf kız tercih ederdiniz flört döneminde

sorumu kimse yanlış anlamasın kızların sınıfı yok aslında sadece yer mekan etraf ayrıcalığınından bahesediyorum şıklardada göreceksiniz anlayacaksınız zaten

• Sosyete barbilerinden conconkız tayfası
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çılgın ne istediğini bilen ve alan
    33% (5)38% (3)35% (8)Oy Ver
  • Hanım hanımcık efendı utangac yüzü kızaran
    40% (6)50% (4)43% (10)Oy Ver
  • Abi ne fark eder 2 ayağı 2 memesi olsun nefes alsın dıyenler
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Acık görüşlü heryola ayak uyduran heryola gelen ses çıkartmayan
    20% (3)12% (1)18% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
secdiğiniz şıkkı yazıp ve neden o şık açıklamasınıda yaparsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• ben erkekolsaydım c yi seçerdim.. çünkü gerçekten insanlar almış başını gidiyor..bayanlar kendine bakmalı güzel giyinmeli,temiz olmalı ve güzel kokmalı.ama en önemlisi kendisine olan sayğıyı ve etrafına olan hanımefendiliğini yitirmemeli..

Benim felsefem bu..GÜZELİ GÜZEL YAPAN EDEPTİR... EDEP GÜZELİ SEVMEYE SEBEPTİR..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 9

• %60 c %40 b karşımı :) hatta arıyorum ama malesef tercih edilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yazdığın bütün şıklarla ilgili, kızlarla tanıştım ve beraber oldum. Hepsinin kendine göre ayrı bir özelliği var, hepsinde ayrı bir tat var. Ancak bunların hepsinin olduğu bir kız bulursan ne mutlu sana o zaman tadından geçilmiyor:)

0|0
    0|0
  • kardeş tariflerin ya kaşar, ya orosp.. yada yere bakan yokmu bunun ortası , bana sadık olacak gözlerinin içi gülecek benle ömür geçirecek kız isterim...

0|0
    0|0
    • oldu canım sperişe göremı şıklar var elimizde bu var sadece yorum yapacaksan bir şık sec yada bu şık olmamış de ve nedenini yaz amaç burda zaten sohbet ortamı benım şıklarıma göre kız almıyıcaksınız demi

• sipariş vermiyoruz ama sen sipariş istiyosun farkında değilsin , bende kafamdakini yazdım zaten nasıl sohbet ortamı bu şimdi

• ''Gezdim halep ile şamı Eyledim ilmi talep

Meğer ilim bir hiç imiş İllâ edep illâ edep''

0|0
    0|0
  • Tabikide B ! :D

0|0
    0|0
  • sınıfsız bir toplum istiyoruz efenim :)

0|0
    0|0
    • şık seçdinizmi seçdiysenız neden o şık seçmedıysenız neden seçmediniz beeeeeeaaaaaaa :)))))

• b dedim de çok ilginç fikirlerim var bu konuda :)

• payşalırmısın bizimle bu ilginç fikirlerinizi rica etsek

• Hiç biri diyorum ben.

0|0
    0|0
    • ozaman sen bı şık yaz bizle paylaş

• Kız diye birşey yoktur.Cinsiyet ırkçılığı yapma.Erkek ve kadın diye iki cinsiyet vardır sadece.

• ya basküler dostum burdan şirinlik yapman sana bişey kazandırmaz neyse katılımın için teşekkürederim

• A,B,C,D,E

F

:)

0|0
    0|0
  • ona göre mı seçcen sevgilini

0|0
    0|0
Yükleniyor...