Aranızda squats yapan varmı?

Ben yapmaya çalışıyorum, internette araştırdım ama doğru yapıyormuyum bilmiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• muay thai yapıyorum idmanlarımızda ve ısınmalarda yaparız genellikle bacaklarının yandığını hissediyorsan doğrudur. Çok fazla çömelme çok havada da kalma. Çok hızlı yapma uyuşuk da olma.
    Bkz:kampist.org/.../squat-kampist.jpg

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• squatı doğru yapmak istiyorsanız şunu seyrediniz.http://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy

0|0
    0|0
  • sitede yapan çok.

0|0
    0|0
  • Youtube Squat for woman yaz.. Yabancı kadınların antremanını izle.. Benim şu an bacaklar ve kalçam taş gibi oldu sayılır.. Her sabah yap ve sonrasında mekik çek

0|0
    0|0
  • bana taa ılk okulda bı arkadasm 'oglum rus askerlerı boyle egıtlıyomus ' dıye gosterdı. bıde bız sandalye tutarak yapıyoduk. smdı adı squats olmus:)

0|0
    0|0
  • Omuzlarına ağırlık Alıp oturup kalkma çömelme 🙏🙇

0|0
    0|0
  • Futbolcuyum, doğal olarak idmanlarda yapıyorum. Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • Doğru yapıyormuyum emin değilim. Belki yardımcı olabilirsin? Nasıl yapıyorsun mesela

• Hoca bizi hep ikili eş olarak ayırır sonra değişmeli olarak yaparız. Harekeylere gelince eşini beline alıp çömelme hareketi var, gene eşini beline alıp 50 metrelik bir mesafeyi koşma şekli var, bu kez eşini kucağına alıp 50 metre koşu var ama en zoru bir duvara yaslanıp altında sandalye varmış gibi 5 er 5 er dklık 10 defa yapıyosun, en yararlısı o ama onu ilk başlarda tavsiye etmem, vücud alıştıktan sonra yapman daha yararlı olur

• hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • s fazla squat.

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum 4x12 Set

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapıyorum. Onun için yaptığım gibi detaylı yazı paylaştım. Blogum'da takip edebilirsin.
    kahvelikitaplar.blogspot.com.tr/.../...akvimi.html

1|0
    0|0
  • biyerden destek alabilirsin ilk başta yani onune bir sopa falan koyup ondan onun dışında 90derece max eğil daha eğilme, dizlerin ayaklarını geçmesin, sırtın dik olsun ve hep karşıya bak

1|0
    0|0
  • iyice asagi inmen lazim ve inerken dizlerin ayaklarini gecmemeli. biraz denge gerektiriyor ilk basta ama sonra alisirsin. ve kalcandaki kaslarin ve ust bacaklarinin calistigini hissetmen lazim

1|0
    0|0
Yükleniyor...