Sizin gibi bir çocuğunuz olsa ne yapardınız?

Hani annelerimiz der ya "Allah sana da senin gibi bir evlat versin" diye. Hah, işte o bedduanın tuttuğunu bir düşünün. Tıpkınızın aynı bir çocuğunuz oldu ve sizin ailenize davrandığınız gibi davranıyor.

Ne yapardınız? :))))

0|0
22|14

En İyi Kız Görüşü

• muhtelemen öyle olacak :))

benim ben gibi bebem olsa kesinlikle küçük yaşta çok fazla sosyal etkinliğe teşvik ederdim.. sanatsal bir bebe olacağı için kendini geliştirmesini sağlardım.. biraz daha fazla sevgi gösterisinde bulunur bu konuda aç bırakmazdım.. çok oyuncak alırdım :)

ben hep derim benim ben gibi çocuğum olsun.. daha babama sesimi yükseltmiş insan değilim.. annemle atışsakta her konuda sözünden çıkmam.. hiçbir zaman canlarını yakmadım çok fazla.. her zaman sorumluluklu ve kendini taşıyan olgun bir çocuktum.. ama, bir dönem ailem maddi sorunlarla epey bir boğuştu o dönem çok yalnız hissettim ve çocuğuma o dönemi hiç yaşatmazdım ben..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• şükür ederim anneme babama her zaman sevgim saygım sonsuz olmuştur sözlerini dinler onları kırmamak için elimden gelenii yaparım küslük kavga bilmeyiz annem bana dua diye Allah sana senin gibi evlat nasip etsin der onlar benden memnun benimde böyle bir oğlum olsa bende çok sıkıntı yaşamaz üzülmezdim memnun olurdum heralde ama ben babam gibi iyi bir baba olabilirmiydim bilemiyorum

2|0
    0|0
  • Kızların eteklerini kaldırsın, göster dediklerinde göstersin, kırsın kaçsın, saklansın, ara da mahalleli şikayete gelsin... olsun lem

0|1
    0|0
  • Olsun evlattır der bağrıma basarım

1|0
    0|0
  • putunuu yaptırırrr taparııım beeeee :)) nediyosuuuuunn

0|0
    0|0
  • benim çocuğum benim gibi olsa dünyanın en mutlu insanı olurdum, kibirlendiğimi sanmayın beni tanıyanlar da böyle diyor

1|0
    0|0
  • wallha benım ağlan bana bı kere yalan söyleyemez kendımden bıldıgım ıcın :D:D herseyı bılırım ağzını burnunu kırarım :D

1|0
    0|0
  • Bodruma kilitler evlatlıktan red ederdim. Yemek su vermezdim.

0|0
    0|0
  • Annem bana hiç söylemedi ama bi sorayım onun torunu benden eşimden çok o bakacak çocuga :))) Kendi zarar eder :)

0|0
    0|0
  • Direkt yurda yazdırırım başımdan savarım :) az buçuk dinini öğrensin diye sonra da haklı olarak bana bugüne kadar ne babalık yaptın diye sorduğunda susarım

0|0
    0|0
  • Anasını ...bibbbbbbb :)

0|0
    0|0
  • "Allah sanada senin gibi bi evlat versin" diye beddua ederim :)

1|0
    0|0
    • Kısır döngüye bağlar bu iş:) sülalen sana benziycek:)

• yok biraz bırakmak lazım ilerde lazım olur

• Aşağıdan yukarıya niye atladın la? :)

• Bu dünya ikimize dar deyip Rus Roleti oynardım :)

0|0
    0|0
  • İyi anlaşırdık. Aynı kafadayız.

0|0
    0|0
  • şirket kurarım bi benden daha olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ya öyle fena bi evlat olmaz:) Kabulümdür yani. İyi niyetli, duyarlı, akademik hayatı boyunca başarılı olmuş, ailesine zıt bir tutum sergilemeyen vs... Neyse reklama girmesin. Ama meraktan, sevdiklerine olan kıskançlığından ve hafif inatçılığından biraz kaybetse de bu devirde hayırlı evlat kategorisine girebilir:))

0|0
    0|0
  • asi bi çocuktum ama iyiydim pisliğe bulaşmadım şükürler olsun annemi üzdüm zaman zaman cahillik dönemimde her çocuk kadar. çokta yaramazmışım ufakkende ama hayırlı bi evlat olmaya çok çabaladım aklım başıma geldiğinde dilerim kalbi ben kadar merhametli bir evladım olur ben ona yaşadıklarım sayesinde daha da anlamaya çalışıp destek olurum sabrını versin Rabbim evladıyla sınananlara inşallah.

0|0
    0|0
  • Çok çekerim sanırım. Yazık bana. Neyse ki annem bana hiç öyle bir şey demedi.

0|0
    0|0
  • Aman diyim:)) Felaket olur.

1|0
    0|0
  • olsun sorun yok cici bi kızdım :)) ama yaramaz olsun benım çocugum yaa

0|0
    0|0
    • aman allahım kendine beddua eden biri :))

• beddua mı?:)) yok daha neler çocuk dediğin hareketli olur ya bn öyle istiyrm cin gibi baksın ne zamn ne yapıcağı belli olmasın :))

• onu kıskanırdım . ayy ne güzel çocuk diye . işin esprisi güzel olması değil. ciddi ciddi kıskanırdım . çok kıskancım . ciddi bak :D

0|0
    0|0
  • Annem öyle diyince. "Amiiiin" diyorum. İnşaallah benim gibi olurlar :))

2|0
    0|1
  • Benim gibi olsun daha ne isterim. Üzmedim onları bi kere hep dedikleri oldu. Cam siliyorum hergün ev işlerini yapıyorum yemek yapıyorum hayır duasını aldım genellikle :)

0|0
    0|0
    • Eeee 7/24 buradasın nasıl ev işi yapıyorsun ki ? :D

• Waka beni burada 5den sonra görürsün anca :D ev işi dediğin erken yapılır. Öğleden sonraya kalmaz.. hıııh. bugün yemek yaparken site acıktı onlar pişerken ben buraya bakıyorum çok hamaratım :D

• annem her öyle dediğinde amin diyorum keşke bana benzese

anneannesine benzemesinde :D

0|0
    0|0
  • olsun derim eyvallah...Annemin kıymetini daha iyi bilirim geç de olsa..

1|0
    0|0
  • benden iyisimi olcak ya :)

0|0
    0|0
  • elini-ağzını bağlarım, ıslatıp ıslatıp 7/24 döver ayaklarından tavana asarım

dayak arsızı olur

1|0
    0|0
    • Allahtan çok önce doğmuşum :) senin çocuğunda olabilirdim mazallah yarın uyanınca annenin ellerini öpeceğm

• Aaaa :O aynı o elinde samuray kılıcı tutan amca gibimi yaniii :(((

• Annem bana hiç öyle demedi :):))

Benim gibi olsun ne güzel işte bana uyar yani :))

0|1
    0|0
  • sırf bu yüzden kısır olmayı diliyorum...

1|0
    0|0
  • amiiinnn.. :))

0|0
    0|0
  • sanırım dünyanın a.q :D

0|0
    0|0
  • severim ne yapıcam=/

0|0
    0|0
  • o zaman çok sanşlı olurdum ben gidi davranan bi çocuğum olsun isterdim :)

0|0
    0|0
  • olabilir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • keşke benim gibi olsa

0|0
    0|0
  • benden ve babasindan tüm über özellikleri alsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...