BODYCİ Mİ BOKSÖR MÜ?

Arkadaşlar size sorum Bodyci mi boksör mü döver bir kavga esnasında? Ben oyumu boksöre veriyorum ama bodyci de sağlam yani?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kavga bilmeyen iki kişi dövüşünce daha güçlü olan alır..

Ama boksör, karateci, tekvandocu falan varsa, karşıdakinin boyu kilosu sadece lanet olası birer sayıdır asf

Dövüşçü alır

0|0
    0|0
    • aynen aynı düşünüyoruzz...

ancak hem bodyci hemde dövüşçü olan biri dahada etkili olur. Bende body yapıyordum dövüş sporuna başlasam 2-3 ayda gelişme olurmu?

• 30 yaşında boks başlayıp 35inde şampiyon olan var.. Yeterli mi ;)

• sağolasın eyvallah

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Dövüşçü alır

0|0
    0|0
  • Eğer body buildingciyse ve sağlamsa boksörde 60-70 kiloysa yerden yere vurur

0|1
    0|0
  • boksör tabi bodyci dirseklerini birleştiremez yani suratı çeneyi koruyamaz

0|1
    0|0
    • bodyci kasları sıktı mı demir gibi olur. dolayısı ile boksörün yumruklarından normal insanlar kadar etkilenmez ama surat önemli evet +a aldın

• geç değil

• evet ciddiyim amatör çekim video arkadaşım kendisi çekmiş şaşırdım bende senin gibi

• Boksör döver.

0|0
    0|0
  • Bodyci elini kaldırana kadar Boksör nakavt eder :)

0|0
    0|0
  • Bodyci :D

0|0
    0|0
  • Boksör tabiki bn kursa gdiodum hep cikiolardi ringe hep boksör aliyordu

0|0
    0|0
  • kardeşim body ciyle boksörü nasıl karşılaştırırsın tabikide boksör badyci kimmiş onlar sadece görünüş olarak kalıplı olablrler belki ama boksörde teknik var vurdumu çakar adamı boksörde sağlam ona bakarsan :)

0|0
    0|0
    • eyvallah boksörde sağlam ama bodycilerde kalıbın yanı sıra çok yüksek ağırlıklarla çalışıyorlar. Amma velakin birçok boksörün çalışamayacağı ağırlıklarla çalışıyor pro bodyciler... Bende oyumu boksöre veriyorum, herhangi bir kavgada bencede boksör alır. Ama bodycide baya kuvvetlidir, vuruşları falan onunda sağlamdır boksör kadar vuramasada oda vurur. Bu arada bodyci kuvvetli olsa bile mesafeyi koruyan boksöre bir şey yapamaz. Ancak güreş durumunda bodyci daha avantahlıdır.

• aynen güreşçi alır tabii ama bodyciye de öğret güreş tekniklerini bak bakalım güreşçi yerden kalkabiliyormu?

Bu arada bodyci derken 5-6 aylık bodycilerden bahsetmiyorum. Bu sürede bodyde temel ancak atılır zaten ki belki o bile atılmaz. En az 3-4 yıl ;)

• he öleyse başka kardeşm tamam :)

• 6 yıllık boksörüm bana kilomda istedigin bodyciyi getir. Sonra sen toplarsin yerden.

0|0
    0|0
    • senden daha kilolu daha kalıplı ve daha fazla ağırlık kaldırabilen bir bodyciyi dövebilir misin kardeşim?

• kavgadan bahsediyoruz güç tabiki önemli ama çok büyük fark olduğu sürece 5-10 kilo da çok da önemi kalmaz benim kassettiğim :)

• 95 kilo body buildingci dambıl yerine koyar :)

Yükleniyor...