Erkekler sizin de gözünüzün içine içine önünüze gelen her kız bakıyor mu ?

Artık sıkıcı hale gelmeye başladı.benden yaşça büyük kadınlar bile benimle konuşmaya,bakışmaya çalışıyor...Sizde de oluyor mu erkekler ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• çoğu kişi de bi kızın nasıl dikkatini çekerim nasıl konuşabilirim diye soru soruyo, keşke onlara da baksalar biraz :)

0|0
    0|0
  • hımmm napmalı acaba :P

0|0
    0|0
  • Ay şekerim yakışıklı olmak da zor tabii bu devirde haklısın. :(

0|0
    0|0
    • yakışıklı değilim çok yakışıklıyım :(

• Awww :( Ne bu güzel insanların çektikleri şekerim Allah çirkin şansı versin sana da, çok zor valla yaşamayan bilmez :( Yazık sana, şirret kızlar ne olacak. :(

• hadi canım nesin ki sen öyle ?

0|0
    0|0
  • çok mu yakışıklısın sen :) tü tü tü maşallah :D

0|0
    0|0
    • Geçen gün yolda yürüyorum bir baktım herkes yürüyor bu kadar mı özentilik olur.yani iyice sıktı artık :(

• vay taklitçiler vayyy :)

Erkekler Ne Diyor 8

• net birşey söyleyemem ya sana öyle geliyor yada gerçekten çekicisin ama çoğunluğa olan bir durum olduğunu sanmıyorum en azından beni gören her kız içime düşmüyor ondan eminim

0|0
    0|0
    • Dalga geçeceğine git araştır. Senin gibi saygısız adama dediklerimi kanıtlamaya çalışacak değilim !

• Bende ayni durumdayim , ama bunun bi aciklamasi var oncedende oluyodu ama karsi cinse ilgi artinca daha dikkat cekici oluyor o kadar ;)

0|0
    0|0
  • insanın gözleri güzel olmasın, çoluklu çocuklu kadınlar bile bakıyo aga

0|0
    0|0
  • Oluyo malesef...

0|0
    0|0
  • geçen gün babaannemin arkadaşı bana asılıyordu :D

1|0
    0|0
    • Ne gibi bir kıstas ?

• Hayır ahir zaman dediğimiz zaman kıyametten önce ortaya çıkan alametlerdir ve bunlarda yavaş yavaş olmaya başlamıştır kardeşim. Mesela bakınız insan ölümler, açlık, dopal afetler arttı ve insanlar birbiriyle gökdelen dikme yarışındalar Asya ülkeleri özellikle. Zina artmaya başladı ve olması gerekn müslümanlar artık dışlanmaya başladı vs. Bunlar kıyametin küçük alametleridir ve bunlar ve daha niceleri ahir zaman alametleridir.

• ilmihal kitapları ve tasavvuf sitelerinde benim bildiğim gibi tasvir ediliyordu

• Kemere doğru bakıyorlar ama nereye henüz anlamadım (:

0|0
    0|0
  • İlgilenme kardeşim boşver. Ahir zamandayız bunlar daha da artacak.

0|0
    0|0
    • hacı ahirzaman olduğunu herkes söylüyor ve kabul ediyor da bunun bir kıstası var mı

• ardı ardına gökdelen dikmek alametmi oluyor :D:D:D:D:D tövbe tövbe herşeyi bilen gören Allah bizim sıradan müslümanlar iki softanın sözüne kıyamet yaklaştı diyor

• ben biliyorum zaten bilmem gerekeni ben saygısız değilim sen bağnazsın ve her lafa dini açıklamalar katarak müslümanlığa yakışmayan saçma haller içindesin her cevap dinde değil ne yazıkki bunu unutmana şaşırmamak lazım

• Oluyorsa ne olacak onu anlamadım.

0|0
    0|0
    • hacım nasıl dışarı çıkarsam çıkayım,elbisem ne olursa olsun hep aynısı oluyor sıkıcı oldu artık.kızlar da mı sorun var bu aralar acaba diye sordum?yani herkese mi bakıyorlar :)

Yükleniyor...