Detaya gelinnn?:)?

Erkekler bir kıza ofsaytın ne olduğunu anlatmak nasıl bir duygu:D Aranızda ofsaytın ne olduğunu bilen var mı kızlar?:)

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatmaya bilen için gayet normal bir duygu zeki kadinlari küçük dusurmeyin derim. zor bir durum yok bunda Fenerbahçe Galatasaray mavi örneği veriyim diyelim fenerbahçeli bir oyuncu top ayaginda Galatasaray kalesine doğru ilerliyor pas atacak diğer bir takim arkadasina ve topu ayagindan cikardi yani top ilerliyor ve pasin gideceği fenerli oyuncu Galatasaray kalesinin yakininda olan yani defans oyuncularinin gerisinde kaleye yakinsa ve rakip oyuncular ladinggittiği oyuncunun gerisindeyse bu ofsayt oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Galatasaraylılar genellikle biliyor.

bir kıza ofsaytı anlatmak deve'ye hendek atlatmak gibi :D

1|0
    0|0
  • Artık bilmeyen kaldımıki ya sitede GS li kızlar başta olmak üzere diğer kızlarda biliyor ama çoğu anlatamıyor orası ayrı :)

0|0
    0|0
    • Bilen anlatmasınıda bilmeli:D

• Tuttum senide disi aslan daha cok gorun sporda :))

• Sağoll:)

• Ofsayt, FIFA Genel Sekreteri Urs Lins
    imzasıyla ülke federasyonlarına
    gönderilen 968 nolu sirkülere göre
    kafasının, vücudunun veya ayağının
    herhangi bir bölümünün rakibin kale
    çizgisine toptan ve son rakipten
    daha yakın olduğu anlamına
    gelmektedir.

0|0
    0|0
  • kızlarla 1 futbol 2. de siyaset konuşmam.

1|0
    0|0
  • geldim kacıyom :D

0|0
    0|0
    • Ne olduğunu sormicam, biliyorum ben:D

• Şimdi burada soru soruyosun bakıyorum?

0|0
    0|0
  • bir erkek bir kiza ofsayti anlatiyosa ya hoslaniyodur ya da yumusaktir

0|0
    0|0
  • Kizlara neki ofsayt :)

0|0
    0|0
  • sana anlatmıslar belli :D

0|0
    0|0
  • Ofsayti anlatmak mi zülüm

0|0
    0|0
  • Ben yatakta doggy pozisyonunda anlatıyorum ofsaytı öğrenenler genelde benden öğrenmiştir :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Atak sırasında top ayaktan çıktığı anda takım arkadaşının kaleye en yakın oyuncu olma durumu. Topa hamle yapmazsa pasif ofsayt oyuna etkisi yok.

Aşırı zekayı gösteren bir şey değil erkek arkadaşlar anlatamadığından pek anlayamıyor hemcinslerim :)

0|1
    0|0
    • Aynenn, erkeklerde kendini çok bişi zannediyor bildikleri için:D bizde biliyoruz ofsaytın ne olduğunu, ne var bunda sanki demi kız:)

• Bizden futbol konusunda fazlaları ofsayt onuda anlatırlarsa üstünlükleri kalmayacak olur öyle şeyler :)

• Tabi ki var

0|0
    0|0
    • Burak Yılmaz fener de oynasa baya gölü olurdu düşünsene ofsayt yok bir şey yok sosyal medyada dönen tweet renktaş yerlere yattım gülmekten :))

• topun ayaktan çıkma anı varya işte olay tamda orada başlıyor renktaş :))

0|1
    1|0
Yükleniyor...