Galatasaray Quaresma'yı isteyip Baros'u mu teklif etmiş?

Lütfen biri veriyoruz şunu Baros geliyo desin en azından arada ayağına top gelince sürükleyip kaleye vurabilir...

0|0
3|44

En İyi Erkek Görüşü

• Baros dediğniz adam Galatasarayda 117 maçta 61 gol 22 asist yapmış adam - Galatasarayın en kötü dönemlerinde kurtarıcı olup takımdan ayrılmayan adam - Trabzonda kafasına taş yemesine rağmen armayı öpen adam -İlk geldiği sezon ayağnın tozuyla gol kralı olan adam en kötü döneminde 8 atan adam Rijkaard döneminde herkes takımı sabote ederken o tek başına mücadele eden adam peki sizin yere göğe sığdırmadığınız Q7 Ne yapmış hiçbirşey Baros galatasaraydaki bu muameleyi hak etmiyor ve ben iddia ediyorum Baros ligin en iyi forvetidir.

link bu linktende bir yabancı oyuncunun nasıl takımına bağlı olduğu anlaşılıyor.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Q7 bjkden gsye gecerse Q6 olur mu ? :p

0|1
    0|0
  • baros sakın kulüpten içeri girmesin

0|0
    0|1
  • amrabat varken bjkin q7sini napalım baroş konusunda da gitsin beşiktaşa sorun olmaz zaten çok para veriliyo onun yerine çok iyi oyuncular alırız :)

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilenen kızlarda varmış hayret.. :S

0|1
    0|0
  • ya yapma be .. ben Galatasaraylıyım ama Beşiktaşı da severim .. boş verin Barosu .. Quaresma 10 kat iyi .. yeterki aybaba oynatmayı bilsin ..

0|1
    0|1
    • O kadroda istemyo zaten gönderme peşinde ztn oynatabilecklerni sanmyrm artık o adamı

• aslında en çok futboldan anlayan kadın taraftar sizde var :) hatta dişi kartallar yüzünden yeni kural çıktı, seyircisiz oynama cezasında küfredilirse ne olacak diye .. adamlar dişi kartalları hesaba katmamıştı geçen sene :) neyse .. renktaşsınız .. bir şekilde ara yol bulun artık .. Barosu dolmahçede cami önüne bırakıp kaçıyorum ben ..

• hahahha son cümleye sesli güldüm :D

• 10 tane baroş bitane Q7 etmez oynamıyor dediğin adamın maçlarını izlemiyorsun galiba Q/ nin görevi gol atmak değil attırmak bebeğim , Türkiyede ondan iyisi yok

0|1
    0|0
    • Hayalndeki oyunculara attırıyor heralde ben genelde top kaptrdğnı göryrm yada boş yere attğnı bize gelmedn önce adam elmas gibiydide biz işleyemedk

• nasıl bir bemlenti nasıl bir hayal içindeysen ne bekliyorsun q7 den bir ronaldomu olacaktı

• iki takım içinde denemeye değer bir takas bence

ama son 1 yıl mukavelesi kalmış bu adamlarla takas ayağına 3 yıllık yeni mukavele imzalanırsa 2 takımda bu takastan zarar eder, 1+1 imzalansın yeter

0|0
    0|0
    • Bu arada bu transferin asıl ihtiyaç noktası, gs de barosun oynamasına elmander-umut-burak-necati den sıra gelmez, ama quaresmanın pozisyonunda o kadar adam yok. beşiktaşında forvet arayışı malum. en azından 1 senelik bi takas olur. seneye iki oyuncuda vasat takımlara veya katara rusyaya falan gider

• Eski bir haber bu, iki futbolcununda yüksek maliyeti yüzünden yattı bu transfer takası. bjk onun yerine sorunlu çocuk Batuhan Karadeniz'i aldı. Gs da Kaka ile ilgileniyor ama bir ihtimal olursa olur olmazsa belki bir alternatif sol bek alıp transferi kapatabilir..

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım ama quaresmanın takımdan gitmesini en çok isteyenlerden biriyim.

0|0
    0|0
  • keske quaresma gelse. baros abi de büyük adamdı yeri ama işi bitti. quaresma şuanda türkiyede top oynayan izlemesi en zevkli adam. ha gerçi şuan selçuğu izlemekten aldığımız zevki başka bişeyden alamıyoz ama yeteneğin dibi herif.

0|0
    0|0
    • Ya bu Baros süper ligte gol kralı oldu ama quarsmanın pek bi faydasını göremedk açıkçası tamam iyidir hoştr ama yarar sağlamıyo

• nerde mi görülmüş o kdr konşysn araştr bul bak nerelerde görülmş atsında keşke atsa böle ama uyum yok artk onu oynatmak için kadroyu oyunu onun üstne kurmak lzm

• konuşacagına bir örnek ver

• Bence böyle bir şeyin gerçekleşmesi çok az bir ihtimal. Benim son aldığım duyumlara göre Baros burada sözleşmem devam ediyor kalmak istiyorum demiş. Ama böyle de bir şey olursa her iki tarafta karlı çıkar. Tam Beşiktaş'a lazım olan bir oyuncu.

Hee bu arada konuyu açan arkadaş seni tebrik ederim barosu iyi analiz etmişsin.

0|0
    0|0
  • takım komple degısse bızım anca kurtarır sadece quaresmalık bi olay degıl ya :D

0|0
    0|0
  • istemiyoruz quaresmanızıı falaan ;) transferi kapatttttıkk baroşuda başka tarafa göndericez :p

0|0
    0|0
  • baros dediğin gibi arada topu sürükleyip kaleye vurabilir lakin sürekli sakatlandığı için kimse verim alamadı baros'tan..

0|0
    0|0
  • gs nin quaresmaya ihtiyacı yok almaz boşu boşuna taktik değiştirmesi ve oyuncuları bi yere atması gerekir

0|0
    0|0
  • duymadım ama öğle bir takas yapacağını hiç sanmam beşiktaşın quresma para kazanılacak bir futbolcu takasa yapmazlar

0|0
    0|0
  • yalan haber. Quaresma beşiktaşda ne oynadı ki fatih terim onu istesin. Baros satılcak takas yok rahat olabilirsin

0|0
    0|0
  • Quresma takımda kalacak INSALLAH dualarım o yönde :)

0|1
    0|0
    • sonsuza kadar kardesım bırde gelmıs SALATA saraya verelım dıyor kadın aklı neden kulluplerde bayan yönetici olmadıgını bir kere daha anladık +1

• bu yıl görürsün kardesşim ama öyle bir ilahı Salatasaraya satmayı aklınadan gecırme

• her aklımdan geçen olsa gitmesni dğl ona göre oyun kurmalarını isterm

• Q7 = 10x(Baros)

0|2
    0|2
  • fısıltı gazetesi bunlar :) olursa neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • baroş iyi de sürekli oynamıyor sakat. maç varsa 3 maç oynuyor. böyle adam bize lazım değil. üst üstte maçlar olacak sağlam ve etkili forvet gerekli.

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilenen bi kız daha :( çok iticisiniz

0|1
    0|0
    • Senn itici bulmanda bna ne dokundu ne dokundu şmdi sorma yani erkek sporu olarak beyninz algılamasaydı gayet eğlenceli bi spor dalı sevyrz ne var

• yok öyle bişi futbola yakın kızlar itici bu erkek işi

• neyse ne sevmeyen kız bul sende kenedene o zmn kmse beğenmyo dye ftboldan vazgeçmem :)

• öyle birşey yok

0|0
    0|0
  • zepwins son derece karışık ve anlaşılmaz bir soru yorumu yapmış olduğundan dediklerinten tek bir kelime bile anlamadım.. Ama sonuç olarak yorumum, quaresma ve baros.. al birini vur ötekine.. 2si bir olsa bi Alex etmez...

0|0
    0|1
  • yok ya baroş son iki sezonda kaç maç oynamış olmuş pili bitmiş baros un biz lazoviçi alacaz..

0|0
    0|1
  • o haberin yalan olduğu Beşiktaş internet sitesinden yayınlandı, hem Quaresma bir değil 5 baroş eder dostum raaad ol sen

0|0
    0|1
    • Adama suç atmym oynatamıyolar dicem ama diyemiyorummm

• bşver o kendi alemnde :)

• Q7 bizim işimize yaramaz ama Baros u istiyorlarsa alıp hayrını görsünler...

0|0
    0|0
  • iyi olur gerçekleşırse bence

0|0
    0|0
  • cenen nı kapat Q7 wazgecilmez

0|0
    0|1
    • Senin için vazgeçilmezse bilemem tercih meselesi ;)

• Aynı şeyi 2 saattr savunp ama tartışıyosak neyse sitenin flört bölümüne erkkler neden kadnların anlattığını anlamaz sorusunda fazlasyla yardmcı olduk

• öyle olsun

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 3

• bir Galatasaray'lı olarak Quaresma'yı Baros'a tercih ederim.Quaresma daha iyi oynuyor nerede ne yapacağı belli değil.Baros'un ki düz mantık top gelsinde kaleye atayım.futbol takım oyunu maalesef bireysel oynanmıyor.hem Quaresma,Baros'tan 2 yaş daha küçük daha verimli olabilir takıma diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
    • Baros Forvet, Quaresma kanat oyuncusu. önce bunun bi ayrımını kavra sonra yorum yap bacım.

• Cincon 5 kisiyi elden cikaricak en onde varos geliyormus neden cunku gs iyi transferler yapti guclu forvet vs va gerel kalmadi

0|0
    0|0
  • cok beklersınız:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...