Bilinç; korkunç bir lanettir. Düşünürsün, hissedersin, acı çekersin....

Bilinç; korkunç bir lanettir. Düşünürsün, hissedersin, acı çekersin... nekadar doğru

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Varlığımın farkındayım o zaman bilinçliyim ...bilinç iyi birşeydir ama bolonez sos olunca daha güzel ...

0|2
    0|0
    • sostan kastın salça ise sana sorum yemeğin salçalısımı kadının kalçalısımı

• öyleyimdir , bir o kadar da agresif , yenisin bil istedim .

• yeni olmam sözlerimi gizliyeceğim anlamına gelmiyor... söz konusu gerçeklerse ben varım... sende varsan herzamn yanındayım yada isteğimi kabul et saygı aramızda mesafe olmasın

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• bilinç, yarına kestirmeden gitmemi sağlayan dikenli bir yoldur, ( şimdi uydurdum :D)

2|0
    0|0
    • fxjdtjdesytjedsyhrfedgd

• bilinçendiğim konular aynı hataları yapmamı genellikle engellediği için gelecekte aynı ızdırabı çekmiyorum, ama biliyorsun anek , dağ çileği yemek istiyorsan patikadan geçeceksin... yani yolun dikenli kısmı hala devam ediyor. şimdi uydurduğum birşeye açıklama getirdim

• pörfeckt oldu , aydınlandım ...gerçekleri yaşadıysan eğer tekrarları seni yıpratmamalı , ünlü düşünür cem yılmazın dediği gibi koy totosuna rahvan gitsin ...

• Uydurmuşlar

0|0
    0|0
  • bu sadece aşk değil her konuda aynıdır.

0|0
    0|0
  • Woaaw.s soru haklısın ..

0|0
    0|0
  • Acı çekmemeyi bilmek de..düşünmeyi öğrendiği gibi düşünmemeyi öğrenmek de bir bilinç..

Bir domatesi koparttığın anda çıkan çığlığı duyacak kadar hassas..

Bazen.. içinden gelen bir sesi duymayacak kadar sağır olmalı..

0|0
    0|0
  • Ne kadar dogru oldugunu ben bilemem ama mesele senin kadar dogru yaşadığına,ne kadar empati yaptıgında saklı

0|0
    0|0
  • Biraz daha zorlarsan sartre kafasına ulaşırsın..

0|0
    0|0
  • Çok doğru.çünkü resmi çizen ressam ama ressam resmin içinde aynı zamanda (çok felsefik oldu bende anlamadım)

0|1
    0|0
Yükleniyor...