Bilemedim en yakın arkadaş senromu

en yakın ark bir sevgilisi var 2 yıldır birlikteler ama arkadaşım çok mutlu değil şöyleki az şımarık ve çocuğun ona uygun olmadığını düşünüyor sonra vazgeçiyor benimle ilgilenmiyor diyor evet çocuk ona uygun değil görünüş olarak ama önemli olan kişilikse elinden gelenin en iyisini yapıyor ben şimdi ne diyeyim çok karışmak istemiyorum ama sürekli dert yanıncada ayrıl demek geçiyor içimden ama çocuğun da ahını almak istemiyorum çünkü arkadaşım biraz şımarık net davrandığını düşünmüyorum bu gün yemekteydik cidden daha iyi biri olabilir bilmiyorum ya ne diyeyim ki şimdi?ayrıl mı devam mı et?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiç müdahele etme biz sevgilimle ayrıldık ve kız arkadaşı müdaheleciydi hep o kız benden çook küfür yedi çook ahımı aldı bırak kendi hür iradesiyle karar versin arkadaşın . Hem daha sonra başka bi erkekle çıkıp daha mutsuz olursa kız arkadaşın seni suçlayabilir sen ayrıl dedin falan diye . Karışma bence .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen bu yazdıklarını ona soyle .. dostluk gerçek hislerini, gerçek düşüncelerini söylemeni gerektirir ..

0|0
    0|0
  • Sen çıkmakmayacaksan arkadaşının sevgilsiyle,Ayrılamsını tavsiye et :9

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen net bir şey söyleme.. Yarın bir gün laf arasında söylediğin ayrıl gitsin lafını, gün gelir öyle bir getirirki önüne, seni sorumlu tutarlar bu ayrılıktan, neye uğradığını şaşırırsın.. Sen karışma derim, destek ol yeterli.İkili ilişkilerde kesin net yorumlardan hep çekinmişimdir..

1|0
    0|0
  • düzgün bi şekilde artık seni olayın dışında tutmasını söyle.laf söyleyen 3. kişi olmanın sonu iyi de söylesen kötü de söylesen kötü oluyo.arkadaşına uygun bi dille artık bu konuda sana bişey anlatmamasını söyle.inan bana seni anlıyorum.gerçek dostsa seni anlar.tecrübem var.laf olsun diye söylemiyorum bunu.

0|0
    0|0
  • Bence hiç karışma, ayrıl dersin devam ederler, sonra sen kötü olursun..

0|0
    0|0
  • Onun derdi seni mi gerdi. Salla gitsin.

0|1
    0|0
  • Bıktığın için kısa kestrip ayrıl diyorsun haklı olarak. Şişirmiş kız seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...