Annenize karışmamasını söylediğiniz halde inatla karıştığı bir konu var mı ?

Benim annem kendisine karışmamasını söylediğim halde ne zaman kuaföre gitsem kuaförde saçlarımı kesecek kadına nasıl kesilmesi gerektiğini anlatsam da annem sürekli müdahale eder ve saçlarımı gereğinden fazla kestirir ben farkında olmadan. Bugünde belime kadar olan saçlarım artık omuzlarımın altında. Bende telefonla ilgilendiğim için saçlarımın kısaldığını fark etmediğimden hem kendime hem anneme hem de beni değil annemi dinleyen kadına kızdım. Birde eve gelip giden saçlarıma oturup ağladım.

Sizinde annenizin siz karışmasını istemediğiniz halde annenizin inatla karıştığı bir konu var mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• aynı olayı ben de yaşadım. hatta kuaför yamuk kesmişti annem yüzünden. eve gelince çok ağladım. artık tövbe etti karışmıyor ve yanımda götürmüyorum artık :)) ayrıca karışmadığı konu yok :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bi sürü var.. direk aklıma gelen babamla bişe konuşurken %90 lafa karışır her cümleme babamdan önce cevap verir beynime skıasım geliyo o anlarda :(

1|0
    0|0
  • Var. Herşey.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaman zaman arkadaşlarımla olan ilişkilerime karışır ama sadece karışır, yorum yapar yani, tatlı tatlı atışırız, sonra bana kalır tabi yapılacak herneyse..

1|0
    0|0
  • Karışmaz mı karışır ama idare ediyorum :((

1|0
    0|0
  • uyku saatlerim..

1|0
    0|0
  • Dağınık olan eşyalarımı toplaması.

1|0
    0|0
  • Eve giriş-çıkış saatleri.Bir dırdır etme be kadın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...