Kapat

En basit haliyle ofsayt nedir?

Yardımcı olur musunuz en basit tanımı nedir?

Güncellemeler:
Anladım gibi , teşekkür

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Orta sahadan pas alan forvet oyuncusunun, rakip takımın defans oyuncularından daha ilerde bulunması ve bu yüzden geçersiz pozisyon yakalamasıdır. Böyle bir durumda yardımcı hakem bayrağı kaldırır ve düdüğünü çalarak rakip takıma serbest vuruş verir. Sanırım oldu :)

1|0
    0|0
    • Simdi ben beşiktaş forvetiyim sen fb , ben senin kalene giderken gol atmaya senin kaç tane oyuncunu gectim?, e gecicemki gol atıyım

• @yineuyeismibulamadim aynen ofsaytın tanımını çoğu erkek bilmez zaten zor işler ince işler bunlar :)

@mlk1903 EİG için teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Top atilirken Çizgi halindeki rakip desanf oyuncularının gerisinde isen ofsayt tir. Birde pasif ofsayt var.

Top atilirken Çizgi halindeki rakip desanf oyuncularının gerisinde isen sen değil de ofsayta olmayan bir takım arkadasin hareketlenirse oyun devam eder. Buna pasif ofsayt denir

1|0
    0|0
    • Anlamadım pasifi. bir de normalinde gecince olmuyo neden gerisinde kalınca ofsayt?

• Rakibin gerisinde kalınca niye ofsayt herkes rakibi gecince ofsayt demiş

• Biri geride kalıyor pasif ise geriden geliyor. Ikisi topa kossa ikiside ofsayt. Bir de orta saha yani rakip çizgisi bölgesinde ofsayt olmaz bunu da bil

• Forvet ya diğer oyuncular rakip takımın en son oyuncusunun ileriside olmucak 1 adım bile ya gerisinde ya da aynı hizada olucak eğer 1 adım dahi geçerse ofsayt olur. :)

0|0
    1|0
  • Bugün herkes ofsayte takmış kafayı :)

0|0
    0|0
  • Telde olmasam anlatabilirdim

0|0
    0|0
  • bülent ersoy.

0|0
    0|0
  • Burak yılmazı izle analrsın

0|2
    0|0
  • sakın bulaşma :))

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok :D

0|0
    0|0
  • Sevgilinizle PES oynamaya gidin.

0|0
    0|0
  • Halkın kendi kendine yönetmesine ofsayt denir

0|0
    0|0
  • @Nuşhand anlatsın o biliyor

0|0
    1|0
  • Bak simdi nasıl biliyonmu defansın arkasındaki forvet onunlaron arkasındayken top qelirse ofsayt anladın inşallah :))

0|0
    0|0
  • En basit tanımı yok.

0|0
    0|0
  • boşver böyle şeyleri cidden

0|0
    0|0
  • Rakip oyuncunun senin yari sahanda kale çizgisine senden daha yakin olup o oyuncuya pas verilmesi.

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • sen eğer yabancı takımın futbolcusunun arkasındaki takım arkadaşına pas atarsan ofsayt

0|0
    0|0
  • @-Ares- in herkesi çalımlayıp topu önüme atmasi ve benim gol yapamamam :(

0|0
    0|0
  • Mal durumunda kalan

0|0
    0|0
  • Yillardir hakemlik yapanlarda bilmiyor

0|0
    0|0
  • Babana sor

0|0
    1|0
  • o fotolar ne öyle çok korktum ::/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşlar anlatmış ben video paylaşayım dedim :)

http://www.youtube.com/watch?v=hztmn7I7GvI

1|0
    0|0
  • Resmi tanımı: Oyuncu, karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa ofsayt olur.

1|0
    0|0
  • Futbolcunun ayağından top çıktığı anda topa doğru hareketlenen takım arkadaşı, rakip takımın oyuncularından ileride ise ofsayt olur:)

1|0
    0|0
  • Basit tanımıyla Burak Yılmaz'dır

2|0
    1|0
  • Bir oyuncunun rakip kale çizgisine toptan, ve sondan bir önceki rakip oyuncudan yakın olma durumudur..

0|0
    0|0
  • Aslında kolay bişey ama bir kıza anlatması zor neyse zaten anlamışsın ben 2 yılda öğrendim

0|0
    0|0
  • hiç anlayamamışımdır :)

0|0
    1|0
  • top ayaktan çıkınca rakip futbolcunun kaleci ile karşı karşıya kalması

0|1
    1|0
Yükleniyor...