Erkeklerin vücuduna ağda yaptırımasını nasıl karşılarsınız?

Sevgiliniz veya erkek arkadaşınızla denize gittiniz ve onun vücudunda hiç kıl olmadığını gördünüz.. İlk tepkiniz ne olur. Şaşırır mısınız? Veya ona imrenir misiniz?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kılsız bi erkek düşünemiyorum, ağda falan yaptırmasın benim sevgilim ''döşü kıllı'' olan bi sevgilim var ve mutluyum :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şöyle birşey var ki ben şahsen sevgilimin her tarafına ağda yaptırmasını pek istemem hı koltuk altını kaşlarının ortasını alsın tabi hepten orman ayısı gibi gezmesin ama tüysüz bi tavuk gibide olsun istemem tabi. :))) kendi görüşüm bu. :))

1|0
    0|0
  • ağda degilde jilet istiyosa vursun:) benden cillop olmasında:D

0|0
    0|0
  • imrenmek mi ?

ağda yapılmasına hiç karşı değilim..

ben hiç problem etmem sevgilimin vucudundaki kılı tüyü lakın kendısı sevmiyorsa yaptırsın..

0|0
    0|0
  • gogus ve koltukaltında bı zahmet kıl tuy zart zurt olmasın yanı ama bacaklar veya kollarda baya abartı olur ya benlemı yarısıyorsun derım adama

0|0
    0|0
  • Sırtta alınmalı bence dirsek üstündeki kollarında çok sık varsa seyreltilebilir. Göğüs göbiş pek önemli değil. Koltuk altıysa temizlik için kesinlikle alınmalı. Yazın koku yapıyor mağlum. Oh mis gibi sevgilimi bulmuşum yemin ederim ya :)

0|0
    0|0
  • yaa kılsız olurmuu ,ama sırtında olmasınnn

0|0
    0|0
  • bayan gibi vucudu olmasın tabi ama yine de bakımlı olmalı koltuk altı vsvs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak kardeşim bu konu hakkında ben ne yazık ki en şansızlardan biriyim ama genel yorumlara forumlara baktığım zaman şu olay çıkıyor kadınlar göğüste bulunan kılları sorun etmiyor ya da karında inen çizgi halindeki kılları ama sırtta omuzdaki beldeki ve koltuk altındaki bak sen sen ol bunları ne yap ne et al yoksa denize gittiğinde çıktığın zamanı düşün bazıları var havlu gibi sarar ya onları düşün ve dediklerimi önemse :D

0|0
    0|0
  • karşı cinse güzel görünmekten çok kendi rahatlığın ve moralin içinde gerekli almak.ama ağdayla değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...