Dekoltenin sınırı ne kadar olmalı?

dekoltenin sınırı nekadar olmalı?insanların bakışları deigilde aa nekadr yakışmış dedirtmeinin sınırı nasıl olur sizce?

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek olarak söylüyorum.. etek boyu olarak özel gecelerde falan diz ile kasıkların tam ortasında baldır civarında olabilir. göğüs dekolten ise çok ince bir göğüs çatalı görünecek şekilde olursa çok yadırganmaz.. ancak bu dediğim şekilde Türkiyenin her hangi bir şehrinde giyinirsen günlük hayatta, atılacak laflara çalınacak kornaları baştan göze al. ne yazıkki bu ülkede böyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Resimlerine baktım da...

Şimdi ben ne desem, sana yetmeyecek...

0|0
    0|0
  • Uzun ve yorucu bir tırmanışin ardından vaadedilen kutsal toprakları yukarıdan izlemek gibi olmalı sinir. Biraz daha gayretle oraya ulasabilecegini bilmelisin. Hazineleri sadece sana açan el Dorado gibi olmalı. Kudretli, görkemli. Herkes aramali ama şehir gizliligini de korumalı.

1|0
    0|0
  • Kadınla ne der bilemem ama

bir kızın dekoltesine

aa ne kadar yakışmış diyecek erkek olamaz.

Kimse kusura bakmasın

Cinsellik düşündürmeyen bir dekolte olamaz

Bir erkek bir kızın dekoltesine bakıp

bir şey his etmiyorsa

erkekliğinde sorun vardır.

2|1
    0|0
  • Bulunulan ortamdaki alışılagelmiş dekolte sınırı, dekolte sınırıdır bence!tabi yakışıp yakışmaması senin vücuduna bağlı!Selimiye de bikiniyi yakıştırmazlar, en güzel vücut sende olsa bile; Akdeniz'de denize girerken haşemayı yakıştırmazlar!

0|0
    0|0
  • Bütün memeleri komple gösterir şekilde olmalı.. (Ayrıca meme başı kapanırsa sanki o meme kapanmış algısı yaratılır oda çok hoş bir taktik..)

Bu şekilde özgürlük adına çok büyük adımlar atılacak.. Kadının özgürlüğü meme ve poponun açıklığına bağlıdır.. Bir zaman gelecek o toto komple açıldığı vakit kurtuluş yakındır...

Bu mesajım ile kadınlardan bolca artı ve iletimde çok sayıda meme kelimesi geçirdiğim için fortçu - abazan vb.. tayfadan artılar bekliyorum..

2|0
    0|0
  • bir frikik veririm aklınız durur

0|0
    0|0
  • Valla Bnm Sevgilim Dekolteli Giydiği zaman Kızıyorum Neden Üstündeki Boşuna Giydin Çıkar Dİye :)

Dekolte Giyiceksiniz Çıkarın Üstünüzdekleri rahat rahat dolaşın ya

0|0
    0|0
  • göbek deliğine kadar ..

0|0
    0|0
  • sen bu isi biliyorsun :) sorunun cevabi yeterlimi? :)

0|0
    0|0
  • profilindeki fotoğraftan çok ta fazla olmamalı.. hatta hemen hemen sınırı o kabul edebilirsin ..

0|0
    0|0
    • dekolte vaad eder ama asla neyi vaad ettiğini tam olarak göstermez .. zaten dekoltenin çekiciliği de burda ... gerçi şu da var .. o elbise bana sınırda gelirken başka bir insana çok açık gelecektir .. o yuzden sosyal çevren, yaşadığın il, gittiğin club vb önemli rol oynar seçiminde .. keşke önyargısız bir toplum olsaydık ve istediğiniz gibi giyinebilseydiniz ama maalesef daha o seviyeye gelemedik ..

• ceren gerdanlık ve gogus yapısı ıle alakalı..sınır şu bence : giydiğinde habire çekiştiriyosan o iş olmaz..giyince rahat edeceksin ve seksi olucaksın...bence budur...saygılar

0|0
    0|0
  • Bi erkek çok yakışmış diyosa bilki aklından daha başka şeyler geçiyodur ( Dekolte ile ilgili

0|0
    0|0
  • Dekolte açık giyinmek olaak algılanmasın yeter. çok güzel bir elbise olabilir

0|0
    0|0
  • Apaçilerinin ağzından tükürükler saçarak ve gözlerini yuvalarından fırlatarak bakmayacağı ölçüde..

1|0
    0|0
  • ya sırt dekoltesi moda oldu

bence gögüs dekoltesi derim

0|0
    0|0
  • Sinirsiz olsunnn

0|0
    0|0
  • merak ettirici olsun yeter..

0|0
    0|0
  • olmuşken sınır koymayalım sınırsız olsun

0|0
    0|0
  • bulunan ortama ve günün saatine göre değişir bence.

0|0
    0|0
  • Çatala kadar yeterli bence.

0|0
    0|0
  • 85 cm :D

0|0
    0|0
  • Bi erkek çok yakışmış diyorsa, bil ki o anda seni yatakta hayal etmiştir. Kendini kandırma bence.

0|0
    0|0
  • limitless diyorum ben

0|0
    0|0
  • bır erkek dekolten yakısmıs demez dersede ztn ccınsel olarak soyler ve senınle ılıskıye gırmyı zevklı buldugundan soyluyor olabılır ve bu araada resımdekı dekolten cok yakısmıs <3 :)

0|0
    0|0
  • Profil resminde ki gibi olmasın da :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Göğüs dekoltesindense sırt dekoltesi daha hoş bence , veya uzun bir etek ve derin bir yırtmaç ...ama ikisi aynı anda olmamalı

1|0
    0|0
  • Sinir minir diye bisey olamaz kapali dursun bi zahmet ! Ne gerek var orasini burasini açip erkekleri tahrik etmek, git dekolteni kocanin odasinda giy onu tahrik et !

1|1
    0|0
  • dengeyş sağlaman lazım atıyorum cok mini giydiysen üstten göğüs dekolten olmıcak ya da hem kısa giyip hem göbeğini açmıcaksın bunun kuralı budur ama sen ben böyle giyinmek istemiyorum dersen de keyfin bilir :)

0|0
    0|0
  • Dekolteye insanın kendisi karar verir ve sınırı sadece kendi belirler. Herkes bu dünyada kendi bedeninden sorumludur. Senin profil fotografindaki kiz ve profilindeki diger kızlar her kimse acik giyimliler... Cogu insanın uç diyebileceği dekolteler. Bunu soruyorsan sorunun cevabı bu.

0|0
    0|0
  • göğüs dekoltesi çok tercih eden biri olarak :D çatak görünmeli ama daha aşşası löpür löpürlüğünü hissettirmemeli diyorum :D

0|0
    0|0
  • dekolte sınırı die bisey yok bazen cok kapalı giyinipte dikkat çeker bence giydigi elbisenin vücuduna yakısır olması o elbisenin dekoltesinden önemli.

0|1
    0|0
  • eğer bir bayan şık olmak istiyorsa bacak sırt göğüs gibi heryerden dekolte veremez, zaten herşeyin bir sınırı olmalı kendini teşhir etmeye ne gerek var? güzelsen çuvalda giysen güzel olursun zaten gerisi kendini beğendirme çabaları sadece.

0|0
    0|0
  • Tek bi yere odaklı olmalı.Sonuna kadar kullanmalı.

0|1
    0|0
  • mesela profilindeki foto epey baya baya bi aşmışş =/

0|0
    0|0
  • styen gymediğin takdirde iidir:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...