Böyle bir insanla evlilik düşünür müsünüz?

Baylar bayanlar sorum size?

bir kız düşünün ki sizi sevdiğini sanıyorsunuz ve gidiyorr sınıf arkadaşınızla çıkıyor ne dersiniz?neler hissedersiniz?böyle bir insanla evlilik düşünürmüsünüz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• :D baskasiyla cikiyorsa ne evliligi düsünüyon :D ayrimcilikda yapma kizlar erkeklere sormusun soruyu bülent ersoy görmesin oyar seni :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sınıf arkadaşımla çıkan biriyle evlilik düşünmem tabiki

0|0
    0|0
    • sizi sevdiğini sanıyorsunuz ne hissedersin?

• iyi çocuk aslında kendisi ama yanlış yerde karşılaştık yoksa çok samimi 2 arkadaş olabilrdik...

• kısmet...

• Evliliği tabiki de düşünmem hakkındada sınıf arkadşlarıma veriyo mu lan falan diye sorarım ve bu sorumun onun kulağına gitmesini sağlarım biz kızlar böyleyiz şimdi itiraf etmek gerek hepimiz değil ama böyle olanlarda var her erkeğe karşı onu sevdiğimiz hissi uyandırırız canımız onunla beraber olmak istediğindede ben seni seviyodum ama böyle böyle durumlardan dolayı benden nefret et diye ark. çıktım ama yapamadım gibi de salakça yalanlar söyleriz inanma kızlar şeytandır

0|0
    0|0
    • ya ben onun gibi olamam veriye falanda demem kendi bilir derim çünkü benim büyüklüğüm nerde kalıyor o zaman

• Nasıl biri olduğunu bilmediğim için umursama sende yani o kızı kimle çıkarsa çıksın

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...