NBA'in gelmiş geçmiş en büyük basketbolcusu kimdir?

NBA severler nerdesiniz? Size göre NBA'in gelmiş geçmi en büyük basketbolcusu hangisi? Bana göre Michael Jordan

Güncellemeler:
NBA'in gelmiş geçmi'ş' en büyük basketbolcusu?

0|0
8|48

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Kardeşim şuan lebron james :D Geçmişte Abdu'L Cabbar diyor..

Ben basketten anlamam bana futbol sorcaksınız :D

0|0
    1|0
  • lebron james

0|1
    0|0
  • Air Jordan,His Airness :)) Çok iyi gerçekten...

0|0
    0|0
  • Lebron James'i tek geçeriiiim.

1|0
    0|0
  • kobe braynt

0|0
    1|0
  • Iverson ve jordan.

0|0
    1|0
  • Michael Jordan

0|0
    1|0
    • Steve Nash ve Dwight Howard Lakers a geldiler. Bu sene Miami Chicago Lakers ve Oklahoma arasında geçecek. Nash ve Kobe yanyana nasıl oynayacaklar bakalim

• Okadarda açığım halbusem

• herkes jordan der zaten zorlayacak kimse yok ki onu.

Erkekler Ne Diyor 48

• tartışmsız M.J

0|0
    0|0
  • MJ derim

0|0
    0|0
  • Earvin "Magic" Johnson 'dır .. .Bu adam HIV virüsü yüzünden bırakmasa neler yapardı Allah bilir. Halen gelmiş geçmiş asist kralıdır kendisi.

Johnson'ın kariyer başarıları arasında, üç NBA MVP Ödülü, dokuz NBA Finali, 12 All-Star maçı ve 10 All-NBA ilk ve ikinci takımları kadrosuna seçilme başarısı vardır. Normal sezonda dört kez asist lideri oldu ve maç başına 11,2 asist ile tüm zamanlarda asist lideri oldu.[1] Johnson ayrıca 1992 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda "Dream Team" kadrosunda yer alarak, olimpiyat altın madalyası kazandı.

0|0
    0|0
  • Majesteleri varken başkasının adını söylemek doğru olmaz.

Sonrasında Larry bird, Magic Johnson, kareem Abdul jabbar, Dr j, Jerry west, bill Russell gibi bir dünya oyuncu gelir.

Aktif oyunculardan en iyisi Kobe. Sonra LeBron gelir. Hiçbiri Jordan olamaz.

İyi oyuncu olabilirsiniz ama "winner" olamazsınız. Jordan bu noktada geri kalan herkesten ayrılıyor.

0|1
    0|0
  • magic johnson-steve nash ikisi bence michel jordan da iyi ama bu ikisi daha iyi gibi.

0|0
    0|0
  • bu işin idolüdür, Kerim Abdül Cabbar... sonrasında gelen mıchael jordan' dır. NBA de 33 numara ve 23 numarayı bilmeyen bir takipçi var mı acaba:) futbolu bilip mardonayı, peleyi bilen herkes gibi onlarıda bilir basketbol bilen kişiler. evet vet onlar basketbelun Pelesi, Maradonasıdır:)))

0|0
    0|0
  • Namı diğer air jordan link

Ayrıca en yakışıklı siyahi adamdır kendisi. Bir de şuna bakın! İlk kupasını aldığındaki sevincine! link

0|1
    0|0
    • Adam kazanma konusunda hastalık derecesinde. Lisedeyken arkadaşının evine gidiyor. Arkadaşının büyük annesiyle filan kagit oynuyolar.buyuk annesi mutfağa gidince kadının kayıtlarına bakıyor öyle de bir adam.

La böyle yazınca çok pis sallıyor gibi oldum.

• Aradım buldum link

En alttaki yorum. Kaynak vermeden konuşmam.

• Majesteleri diyesim geldi sana lusa (B)

• Basketle pek aram yoktur ama Michael Jordan diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • Jordan

0|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş demek istemem de tabi ki Jordan onun için. Ama şuan unutulmayacak bi adam LeBronJames dir :) Nbada o mevkide onun yaptıgını yapan başka bi oyuncu da yok zaten :)

0|0
    0|0
  • Kareem Abdul-Jabbar

Michael Jordan

0|0
    0|0
  • kerim abdül cabbar

1|0
    0|0
  • bence shaquille o'neal <3

0|0
    0|0
  • Bill Russell,Hakeem Olajuwon,Isiah Tomas,Julius Erving,Kareem Abdul-Jabbar,Larry Bird,John Stocton,Michael Jordan,Magic Johnson,Wilt Chamberlain,Karl Malone.Hiç birini ayıramam

PS:John Stocton Muhasebeci tipli olmasına rağmen çok pis(dirty) oynar.Basketbolun tüm pisliklerini bildiği söylenir

0|0
    0|0
  • Bu ne la kimse 35 saniyede 13 sayı atıp maçı çeviren T-mac den bahsetmemiş bile.

Pabuçlarını giymeyi biliyorsunuz ama.

0|0
    0|0
  • Her Konuda Jordan İstatistik,Zamanın Yıldızları Hepsi Onu Söylüyor ama Ben Bryant İle Jordan'ı Karşı Karşıya İsterdim Kapışsınlar.

0|0
    0|0
  • allen ve koby...en ağırvasıtasıda shak :-)

0|0
    0|0
  • cevabını 4 yaşındaki bebeler bile bilir ... JORDAN23

0|0
    0|0
  • bana göre Allen Iverson ve jordan ;)

0|0
    0|0
  • jordan, en etkilendiğimi sorarsan pete maravich; nam-ı diğer pistol pete.

0|0
    0|0
  • AIR JORDAN

0|0
    1|0
  • Gelmiş geçmişi bilemem biz Jordan'ı gördük :)

0|0
    0|0
  • mıchael jordan adam gitti geldi yine chicago şampiyon yaptı burya bir sürü yeni yetmeleri yazmışlar ya

0|0
    0|0
  • Kerim abdul cabbar tartışamya gErek bile yok

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • michael reklam bana göre lebron james.

0|0
    0|0
  • Pippen, jordan ve kobe

0|0
    0|0
  • Bizim kuşak Jordan'ı canlı izlediği için şimdükülerden beğenbezük ..

0|0
    0|0
  • 1 dM. jordan 2 Kobe 3 deron

0|0
    0|0
  • Michael Jordan tabikide.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...