Markette 5 kuruş para üstü kalınca alır mısınız yoksa almaz mısınız?

Markette 5 kuruş para üstü kalınca alır mısınız yoksa almaz mısınız?

,

ben marketıne göre alıyorum

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• 5 kuruş eksige ekmekv eriyorlar mı_?

0|0
    0|0
  • bencede zaten alinmali sonucta bahsis vericeksen bu bahsis miktari alcaltici sirf bu yüzden alirim zaten marketlerede bahsis verilmedigine göre extradan iki üc lira cikaracak halim yok :)

0|0
    0|0
  • bekletirse lanet okur çıkarım :D bazı kasiyerler aldığım malışeyi toparlamadan şak diye çıkarıyorlar onlara burdan saygılarımı iletiyorum.

0|0
    0|0
  • öğrenciysen alacan aga :))) öğrenci adamın ihtiyacı oluyor :)))

0|0
    0|0
  • Vermeyen rastlamadım.He vermese de laf edecek değilim.Önceden 5 kuruş yerine sakız alırdık :)Şimdi sakızda gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • çoğu markette yardım sandıkları var ufak ufak kumbaralar oraya atıyorum alıp

1|0
    0|0
    • resimdeki senin tavşanın mı :) çok sevimliymiş.Bende besliyorum da benimki dana gibi oldu bebe tavşan görmek bi değişik geldi :)))

• evet benim ki yeni doğdu daha

• 19.90 29.90 gıbı urunlerı aldıgım zaman 10 kurus vermesını beklemıyordum hıc ta kı gaztede bı haberı okuyuncaya kadar o 5-10 kurus sayesınde marketler dunyaynın parasını kazanıyorlarmıs artık alıyorum yada ıstıyorum

0|0
    0|0
    • evet ya bazzılarıda üşeniyo o beş on kuruşu vermeye beklemeyeyim diye kötü kötü bakıyolar

• her türlü alırım

0|0
    0|0
  • bir olaya şöyle baksana ... 5 kuruş para üstünü bekliyorsun kasiyer dicekki ulan 5 kurusun hesabını yapıyor..üstü kalsın deyip almadan gitsen kasiyer busefer şöyle düşünecek ulan 5 kuruş için yaptığı havaya bak :)

0|0
    0|0
    • aynen ya ama bırakmakta gelmıyor içimden hem 5 kuruş eksik olunca kabul etmezler hemde almayayım diye kötü kötü bakarlar

• şaka maka gendel evde bozuk parabiriktiriyorum küsüratları ordan veriyorum :=)) ama genelde arkdamdan beyfendi 5 kurusunuz derler

• bu kuruşlar yüzünden kredi kartı kullanıyorum 999.99 bile o şekilde çekiliyo ama bankaya kalıyo yine 1 kurus :) aldıgımda oluyo almadıgımda genelde almam

0|0
    0|0
  • üstü kalsın de havan olsun desinlerki aa bu çok zengin:)

0|0
    0|0
    • aman ne zengin 5 kuruş buraktı :)

• fakir olsaydın bırakmazdın dimi ama demekki zenginsinki artık para üstü bile bırakmaya başlamışsın:)birgün bizdende alışveriş yapda para üstü bırak bizede:)

• kuruşu kuruşuna alıyorum bu zamanda para kolay kazanılmıyor..

0|0
    0|0
  • 25 kuruş ve aşşası için Tenezzül etmem Zaten genelde kart kullanırım

0|0
    0|0
  • Kasada 5 kuruş varsa kasiyer zaten çıkarıp veriyor.Yok dediyse canınımı alalım :)

0|0
    0|0
  • Alırım koçum sakız al derse ağzına geçiririm. Kimsede birşeyimi bırakmam

0|0
    0|0
  • Bu gün 5 kuruşa itimat etmeyen yarın onuda bulamaz.

0|0
    0|0
  • 5 kuruş için 5 dakika bekletecekse almam tabi ki.

0|0
    0|0
  • Başımın gözümün sadakası olsun diye bırakırım.

0|0
    0|0
  • Mal mıyım?Niye almıyım?

0|0
    0|0
  • alırım birde 5 kuruş için üstü kalsın mı diycem

küfür eder vallaha :))

0|0
    0|0
  • vermezse almam

0|0
    0|0
  • Alırım ama 5 kuruş fazlasınıda öderim.Asla 5 kuruş deyip borçlu kalmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Alıyorum almak istiyorum..

Kasiyer kızlar bön bön suratıma bakıyor ne oldu diyorum versene 5 kurusumu :D

0|0
    0|0
  • Normalde alırım.

Benim 5 kuruş eksiğim olsa alacağım ürünü vermez,ben neden almayayım o 5 kuruşu?

Ama eğer moralim yerindeyse almıyorum genelde.

0|0
    0|0
  • alirim,1 cent bile olsa bile alirim,ustu kalsin demem,

cunku ben bise alsam 1 cent eksik olsa bana satmazlar

buda aliskanlik olunca

turkiyede bidafeasinda bise almistim 10 kurus geri vermeliydi vermedi,

arkadamdaki musteriye gecti,

dedim eksik verdin.10 kurus ta vercen dedim,

kiz bana manyakmisin sen gibilerden bakti ve vermedi :)))

0|0
    0|0
  • Onlar nasıl satarken 5 kuruşun hesbını yapıyorlarsa bende yaparım. 5 kuruş, 5 kuruş diyerek sattıklarından fazla kazanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Alıyorum çünkü ben beş kuruş eksik versem onlar çemkirir :D:D Bazıları çemkirmiyo gerçi ama zaten bende hep fazladan para bulunur garantisiz iş yapmam :)) Kişilik çatışmamı okuduysan cevabım bitti :))

0|0
    0|0
  • Alıyorum. 5 kuruşa ihtiyacım olduğu için değil, bugün 5 kuruşu vermeyen yarın kim bilir kaç para vermez.

0|0
    0|0
  • alırım tabi

0|0
    0|0
  • valla geçen 250 binimi vermedi içime oturdfu desem yeridir :D

0|0
    0|0
  • alıyorum neden almayım :)

0|0
    0|0
  • Almasam havalıya bak derler .. Alsam 5 krşun lafını yapıyor derler. Ben en iyisi ölemde gelem ):

0|0
    0|0
Yükleniyor...