Beyler bir kız size kavga sırasında bu sözleri söylerse ne yaparsınız?

aslında sizden hoşlandığını biliyorsunuz bunu belli ediyor ama beklenmedik bir tartışma sırasında size"sen salakmısın çirkin olduğun halde kendini beğenmişsin diyor ve kavga ediyoırsunuz ne yaparsınız ? barışırmıısnız özür dilese ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• özür dileme şekli önemli

0|0
    0|0
    • şekilleride mi varmış ? :D

• PEKİ şimdi özgüveni kıırlmış mı olur ? çünkü benden beklemiyordu böle bişey dememi buna eminim..

• laf ağızdan bir kere çıkar

Erkekler Ne Diyor 11

• Gereksiz diyaloglar. kimse sevdigine böyle seyler demez. dyienler zaten 3-5 ay sonra bitiriyor ilişkiyi

0|0
    0|0
  • Bu lafı bana söyleyen sevgilim ise gülerim ve ona şöyle derim ; madem salak, çirkin ve kendini beğenmiş biriyim... O halde kendini bana nasıl layık gördün?

Eğer sevgili değilsek zaten kendimi iyi bildiğim için tartışmaya bile gerek yoktur. Gülümser ve oradan uzaklaşırım. ( Seviye düşüyorsa muhatap olmamak, o seviyeye inmemek gerekir. )

Barışmak isterse, özür dilemesi ve tekrar etmeme sözü verdiği takdirde hemen barışırım.

0|0
    0|0
  • cok asaglayici bir kelime sevgiliden geldiyse kolay kolay bu olay ört bas edilmez diye düsünüyorum.. sevgiyi neyle ölctügünün kanitidir.. ve hayalinde eminim yasattigi tipler vardir..

0|0
    0|0
  • .ötümü öpse belki :D ağzından çıkanı kulağının duyması lazım daha nerde ne söyleyeceğini bilmeyen biraz sinirlenince bu şekil atar yapan kızdan hayır gelmez bence

0|0
    0|0
  • kavga ediyosa değer veriyodur, değer veriyosa kırılmıştır, kırıldığından eminsen içten bi şekilde özür dile kırılmamışsa muhtemelen senden tiksiniyodur.

0|0
    0|0
  • Ağzımı,burnumu dağıtsaydı ama öyle demeseydi.Bedene verilen zarar.Belli bir süre sonra geçer de.Gönlün kırılmasının,onarımı bir ömüre bile mal olabiliyor.

0|0
    0|0
  • o anki pisikolojik durumlarıma bağlı...

0|0
    0|0
  • çok da tınnnnnnnnnnnnnnnnnnn :D

0|0
    0|0
  • kavga sırasında birdaha söyle ama bu sefer ciddiye alırım diye uyarırım...

0|0
    0|0
  • kavga esnasında olanları önemsemem şuursuzluk durumu

0|0
    0|0
  • Barışmam, güzel de olsam çirkin de olsam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...