Bu kadar da vurdumduymaz olunmaz!

1 gün boyunca aramamış ve bana sunduğu mazeret ise tepkimi ölçmekmiş hemen bırakıp gidebilirmişim onu öğrenmiş.ve ben bunun üzerine inanmamış ayrılmak istemişim oda seni akşama arıcam deyip aradığında ben kızarken hmm tamam anladm canım tarzında gülerek cvb verip bende ne gülüyorsun dediğimde benim kişiliğim böyle demesi ve ayrılalım mutluluklar dilediğimde yok yok ben seni arıcam tarzında konşmasını neye bağlayabilirim.sanki beni dediklerimi takmıyor.böyle insandan ayrılınır mı yoksa ne kadar ciddi olduğumu göstermem mi gerekir?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sen deneme Tahtasimisin.

Böyle dengesiz Insanlarin Hayatinda yer almasi imkansiz Sen bukadar Basit bir Kizmisin

Soruyorum sana nerde Kadinlik Onnurun nerde Asaletin.

Yapma Lütfen böyle Basit Insanlarla takilipda Hayatinin gidisatini engelleme.

Ayril gitsin biraz Yalniz kal ve Kendini Toparla kendini hazir hiddecinde Yeni Asklara Yelken

acarsin.

1|0
    0|0
    • ewt değersiz hissediorm kndimi artık hor görüyor beni insan yerine koyup aramıyor bile beni bide geçmiş karşıma sen beni bırakıyosn hmn dio

• anladm çok teşekkürler yormlarn için

• Hersey Senin Mutlulugun icin

Erkekler Ne Diyor 13

• Sende Ozaman Ona Güzel Bir Ders Ver Aklı Başına Gelsin ;)

0|0
    0|0
    • nasıl bir ders verebilirim:)

• kalacak oda farkında aptal gitsin kızlara da anlasn benim kıymetimi

• Aynen Seni Kaybettigine yansın :)

• Hiç sevmediğim şeylerden birisi budur. Veya buna benzer şeyler yapan sevgililerdir. Madem sevgiline güvenmiyorsun niye bir ilişki kuruyorsun. Bana böyle yapan birisi olduğu an o dakika bırakırım. Gerisi de beni o kadar ilgilendirmez ne hali varsa görsün misali.

0|0
    0|0
  • Seni Aldatiyor

0|0
    0|0
  • bu olayları cidden anlamıyorum ya .s

0|0
    0|0
  • takıl kafana göre

0|0
    0|0
  • Senin şu sorundan manyak rap şarkısı olur.

1|0
    0|0
  • Bir daha ararsa gelişine vur :D

0|0
    0|0
  • boş işler koy ver gitsin

0|0
    0|0
  • sopa lazım mı

0|0
    0|0
  • ya sen hala ondan ayrılmadın mı?

0|0
    0|0
    • ayrılalm diorm tınlamıo bni

• geçen gece onca konuşmuktuk şimdi eski kullanıcı adımı burda söylemiyim de ilgilenmiyo falan demiştin bende sende değil onda sorun belki de erkekliğinde sorun vardır demiştim falan... :D seçim senin tabi de kendini değersiz sayma diye söylüyorum

• çok saol herkes bu kdr düşünceli olsa kşke

• Yuvayı dişi kuş yapar...

0|0
    0|0
  • olur arada

0|0
    0|0
  • bence de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim de hiç sevmediğim bir davranış..Seven insan zaten duramaz ara sorar..Senin ona ekstra bir çaba sarfetmene çok fazla gerek yoktur..O bence kendince işler peşindeyken seni daha sonra arayacağını ve ne de olsa senin onu merak edip beklediğini bildiği için amann deyip tınlamadan işini halletmiş sonrada saçma bir yalanla seni denediğini sölemiş...Yeme bence bunları...İnan ben bu tür şeylerden yoruldum..Erkek biraz erkekliğini kadın da kadınlığını bilmeli bence..Naz yapmak biraz kadına has bişeydir..Neden bu zamanda çoğunlukla kadınlar erkekleri nazlar olmuş peşinden gider olmuş anlayamıyorum..Bence herkes kendi dengini bulmalı..Karşındaki dengin değilse,sürekli sen alttan alıyorsan bence hiç bir şeyi göstermene çabalamana gerek yok..O değerliyse sen de değerlisin..Sen bir bayansın..Kaybetmek istemiyosa bırak kendisi çabalasın..

0|0
    0|0
    • uzun yazın için teşekkür ederm.arıcam dedi aramadı bile.gerçekten kendimden çok taviz vermişim ben.halbuki bende insanım oda bunu geç oldu anlamak ama anladm artık onun için kolum dahi kıpırdamaz hemde bencede bi işler çeviriyor.amma allah görüyor hadi onuda kandırsın.allah bilsin ki hiç muamelyi görcek bi kız değildim ne fiziki olark ne kişilk olark.çok ağladm bütün hakkım gözyaşlarımı da haram ettm biz bittik

• Güzellik üzülmeni engellemiyor işte tatlım...Allah çirkin kaderi versin diye boşuna dememişler..Lafın gelişi tabiki amaa maleseff iştee :( Boşver bundan sonra sen kendi değerini bil ve kendinden fazla değer verme hiç kimseye...

• ewt bana çok şey öğretti aslında hklsn

• Dırek ayrıl adam senınle dalga gecıyor ya umursamıyor senı

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin yaa, hatasını anlasın...

0|0
    0|0
  • Kaşınıyor kaşı sende.Ağırlığını koy bazı konularda şaka olmayacağını anlasın.

0|0
    0|0
    • ne yapabilirm ki arasa açmıcam

• Seni tınlamıyorsa sende tınlama o gülüyorsa sinirlensen bile etme sende gül..

• bundan böle öyle yaparm

Yükleniyor...