Aykut Kocaman ne dusunuyorsunuz?

Bir GS li olarak, Aykut Kocamanin iyi bir hoca oldugunu dusunuyorum, 2sene önce GS yin eniyi zamaninda GSye karsi kafa tuttu 2de TR kupasi aldi, ve surda GS den 5yedigi icin kötü diyen var, Konyayla kac mactir evinde yenilmeyen ilk defa gsye yenilmis.

sizin görüsleriniz ne?

Güncellemeler:
ve Ersun Yanalla sampiyon olduklarini saniyorlar, ama bilmiyorlarki GS'yin kötü oldugu icin, yani bizim sayemizde sampiyon oldular bunuda soylemekte fayda var

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliğinin yanında iyi bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum.
    şike süreci onu çok fazla yıprattı.
    ama fenerbahçe'den sonra futbol şehrine ait daha iddialı bir takım ile sezon başında başlayabilirdi.
    örneğin: eskişehir, bursa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir gsli gizliden, ozellikle mac sonrasi ezip gectigi rakibini ovecek soru sormaz gizlicim

0|0
    0|1
    • ister inan ister inanma senin gibilerinden tepki alacgim icin gizledim ;) & rakibi övmüyorum

• varyans bacım bayanlar ya@vs@k olmaz bu gizli erkek olarak kendinden bahsetmiş erkek olan kendisi olduğu için kendi kendine demiş belli ki :)))

• şahsiyetsiz olduğundan gösterecek kimliği de yok :)))

• aynen öyle gizli galatasaraylı :)

0|0
    0|0
  • konya ligin en az gol yiyen takımıydı taki GALATASARAYA kadar yazık oldu vah vah

0|0
    0|0
    • aynen, ama iste alttaki bazi kisiler anlamiyor demek istedigimi, baska yerleriyle anliyolar

• varyansa mı bunu dedin sen o buradaki en mükemmel insandır senin sorunun ne psikloga ihtiyacın var ayrıca yanlış kişiye çatıyorsun akıllı ol

• Anca gizliden konusabilir benimle kimligini gosterecek cesareti yok :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Normalde savunma hatlarını sağlam tutar ama dünkü maçta bu yönünü takıma yansitamadi

0|0
    0|0
  • Bu Fener in dna sında var. Adamlara bas bas bağırıyoruz Lugano döneminden sonra ne elde ettiyseniz hepsi bizim iğrenç futbol oynamamız sayesinde diye adamlar yok diyorlar, kör olmuşlar bir kara kas katı bakmaya alışmışlar.

Ersun Yanal iyi direktör ama şu bilinsinki o gs ın başında adam gibi biri olsaydı o şampiyonluğu fener rüyasında görürdü. Gelelim Aykut a, aykut gayet iyi bir hoca. Onun için en kötü şey 6 7 yıldır fenerde ölmüş olan takım ruhuydu. Özelliklede alex in gidişi bunu daha da hızlandırdı.

0|1
    0|0
  • Arada gülmeli.

1|0
    0|0
  • Sporda gizli soru sordunmu bir şüpe duyuyor insan evet bencede fena hoca değil.

1|0
    1|0
  • Başarılı degil

0|0
    0|0
  • Oynattığı futbol ninni niyetine gider.. Hiç ama hiç sevmiyorum tarzını

0|0
    0|0
  • aykut kocaman mı ne düşünüyorsunuz demiş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...