Galatasarayi arkadan terim yönetiyor?

terimden nekadar nefret etsemde bende katiliyorum bu altdaki yazanlara, bencede o'nun da parmagi vardir, sizce?

Fatih Terim arkadan yönetiyor. Terim gelemedi , geriden yardımcısını yönetiyor. Terim desteksiz Hamzaoğlu bu kadar cesaretli olamaz. Kağıdı albayrak Hamza'nın eline veriyor

Güncellemeler:
Not GSliyim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok Terimin Galatasaray a müdahale etme gibi bir hakkı yok.

0|0
    0|0
    • keske olmasa, ama albayrak sayesinde oyle bir hakki olabilir? adami gormuyonmu terim den baska birsey demiyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadan yonetiliyorlar en azindan baskalari gibi vurdurmuyorlar

0|0
    0|0
  • biliyoruz ilk geldiği gün herkez öyle dedi zaten :)

0|0
    0|0
  • Paronayaklik seviyesi :))

0|0
    1|0
  • hamza hocaya haksızlık bu tür yorumlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sadece bir varsayım ama Hamza hoca terimden çok şey kapmış demek daha doğru olur.

0|0
    0|0
  • Bu kafa bonzaide yok arkadaş. Yerimin parmağı var ya da yok diyemem ama Hamzaoğlu terimin veliahtı be arkadaş o olmadan yapamaz kanısı neden?

0|0
    0|0
    • bilemiyorum ama hersey olabilir, perde arkasi neler dönüyor bilemeyiz

• ya o mantığa göre ülkeyi bırak dünyada yaşanmaz. ama hamzaoğlu hocaya da haksızlık etmemek lazım. adam milli takım yardımcı antrenörlüğüne kurayla gelmedi hakkıdır. en azından galatasaraylılık ruhunu biliyor.

• Alakasi bile yok

0|0
    0|0
  • Bence mantıklı değil adamın terimin yardımcısı olması bir zamanlar şimdi onun terimin taktiklerini uyguladığını göstermez

0|0
    0|0
  • Akıl danışabilir ama yönetmesi saçma. Hamzaoğlu bilinmez ama Akhisar ı buralara kadar getiren kişidir. Hakkını hiç yemeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • mantıklı olabilir

0|0
    0|0
  • Galatasaray futbol kulübüne yakin biri olarak bu haberlere gülerim bunu Galatasaray lilardan duymakta saçmalık Hamza Hamzaoğlu zaten yuvasında oyun anlayışı ayni

0|0
    0|0
  • arka geniş tabi

0|0
    0|0
  • Yönetilme değilde terimin yardımcı olduğu dogru

0|0
    0|0
Yükleniyor...