Galatasaray şahane bir oyunla maçı kazandı. Sizcede Şampiyonluk yakın değil mi?

Bugün çok güzel bir oyun ve harika istatistiklerle maçı kazandık.
Burak Yilmaz böyle giderse yine gol krallığının en büyük adayı.

İnşallah 4 -4 diyenlere en güzel cevabi bu takım sezon sonu verecek, Allah'ın izniyle..

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• En başındanda dedim inş dördün anlamını sezon sonu açıklicaz. Bu arada yakın değil şampiyonluk erken gaza gelmemiz gerekir aynı ciddiyetle diğer maçlarada odaklanmalıyız daha çok sular akar bu ligde çok erken.

1|0
    0|0
  • Öncelikle Burak la başlamak istiyorum kendisi sezon sonunda bu takımdan gitmelidir 2 gol attı diye lafimizi yiyecek değiliz. Maça gelince harika oynadık özellikle dar alandaki paslaşmalarımız mükemmeldi bu sene 4. Yıldız bizim

0|0
    0|0
    • Ben lafimizi yiyelim demiyorum ama her zaman söylerim yinede kötünün iyisi

• Göklere cikarma sebebim dem baba dembaba soyle iyi diye gecinmelerinden ötürü

• Bırakin desinler onlar bir futbolculari biraz iyi oynamaya başlayınca hemen göklere çıkartilar. Fernandesede iyi dediler Q7 yede iyi dediler ne oldu en sonunda kendileri kovdular

• Burak'in kendine gelmesi takima katki saglamaya baslamasi guzel. Bakalim takimda superligi goturcek hava geliyor gibi ama soyle br kac mac daha kazandiktan sonra daha net birseyler soyleyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Çok komik gerçekten bir maçla şampiyon mu olunuyor , oturun biraz Beşiktaş'ı izleyin :)

0|0
    0|0
    • Beşiktaş maçlarına bakıyorum kaç maçtır hakemlerle kazanıyorsunuz

• Aman sende :)

• Bu maçıda yaz bir kenara kardeşim :)

• takım iyi oynadı bugün gene
    yalnız şu ;

Yasin Öztekin Oynamasa Çok İyi Olacak..

0|0
    0|0
  • İnş 4 yıldızı takıcaz:)

0|0
    0|0
  • Uç nal birde at kaldı... gerisi tamam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...