Konyaspor 0 Galatasaray5 Düşünceler neler?

Korktuğum deplasmanlardandı ama çok iyi şekilde çıktık Hamitin gol atmasına çok sevindim Emrede öyle Burak zaten gollerine devam ediyo Umutunda atması sevindirici Hamza hoca ile birlikte çıkışa geçtik beğendinizmi GS yi neler düşünüyosunuz? Muslerada çok iyiydi bu maçta bence 5-0 dan sonra birkaç pozizyonu güzel çıkardı.

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok iyi

0|1
    0|0
  • Sabrinin asist yapip Hamitin gol attigi takim Konya...
    keşke 6 atsaydınız 6 namınıza yakışır :)

0|1
    1|1
    • Çok merak ediyorum sen sneijderin (bir sağa bir sola) gollerinden sonramı böle oldun? :) bir ara yorumların güzeldi konuşuyoduk hatta seninle bu ara saçmalamaya başladın merak ettim?:)

• Sevindim tabi bir Galatasaray li olarak

0|1
    0|0
  • ligin en az gol yiyen takımına en çok gol atan takımız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hak edilmiş galibiyet tebrikler

0|1
    0|0
    • Antep sürprizlei sever chibuke gol atarsa sasirmam. Bizde eksik çok ayrıca maçın p. tesi oynanması gerekirdi

• Bence bugün oynanması daha iyi Cuma ve Pazartesi oynanmasını hiç istemiyorum GS nin :) Ama yorgunluk olarak filan evet haklısın ama artık alışmalıyız 3 günde 4 günde bir maç yapmaya ileri seviyeye gitmek istiyorsak.

• Valla açıkça söylemek gerekirse Hamitin gol atmasına pek sevinmedim yıllık 3 Milyon Euro alıyor geldiğinden beri Schalke maçı dışında iyi oynamadı bence Hamittr gönderilmelidir. Maça gelince çok iyi oynadık özellikle dar alandaki paslaşmalar guzeldi

0|1
    0|0
    • Hamit kumaşı sağlam aslında ama sölediklerine katılıyorum genel olarak.

• Evet kaliteli futbolcu ama genel anlamda Galatasaray a çok şey katmadi bence aldığı parayi haketmiyor

• Evet üstüne koyar inş bu sene iyi verim alırız diye düşünüyorum.

• Galatasaray için bu kadar kolay bir maç olacağını tahmin etmemiştim. Hak etti kazandı bize de tebrik etmek düşer.

1|1
    0|0
  • Rahat alicagimizdan şüphem yoktu

0|1
    0|0
  • emre çolağın golü müthişti :D

0|1
    0|0
  • Hanzo Hanzooğlu : Şampiyon Fenerbahçe.

1|2
    1|1
  • Beşiktaş maçından sonra belli olur herşey, futbol bu 4 yersin 5 atarsın önemli olan defans anlayışını geliştirmesi lazım

0|0
    0|0
  • Şampiyon olmaya adım adım o kadar!

0|1
    1|1
Yükleniyor...