Bayanlar, bir erkekten hoşlandığınızı belli edebilmek için nasıl bir beden dili kullanırsınız?

saçınızlamı oynarsınız,kaş gözmü yaparsınız vs..vs

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bakar gulumserim ve olay biter ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herkes de nasıl atmış tutmuş yahu:D ya da ben çok utangacım. öyle bi durumda genelde konuşurken gözlerine bakamam. saçmalarım. uzaktan seyrederim :D

0|0
    0|0
  • tutar öperim.

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten etkilendiysem cilve falan yapmam sadece gözlerinin içine bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• uzun uzun bakıp saçlarıyla oynuyosa hoşlanıyodur.bi de yanında aniden değişir sana farklı güler her zaman.bişeyler ikram eder.

0|0
    0|0
  • İki gün abuk subuk bir bakıp bir kaçarlar..Bıraktığı etki ( Neyoluyo layn) olur.

Durumu asla anlayamayacağın için yakınlaşamazsın bu seferde gururlarına dokunur..

"beni beğenmiyor mu?" ... "of puf /: " sinir ve agresif hal ve hareketlere bürünür..

Sendeki "neyoluyo layn" da bu sefer "ha zaten dtü başı oynuyor ilgilenmiyormuş iyi ki gitmedim" e döner..

Sonuç : Her şeyin başı "su" abijim..

0|0
    0|0
  • Geçen sene bir kız vardı.Her espirime gülerdi.Telefonla konuşurken beni izlerdi,eğlenme edasıyla.Fotoğraflarda hep yanımda yer alırdı.Ufaktan kıskanırdı.Ama ben benden hoşlandığını anlamayacak kadar kerizdim.Hepsini geriye dönüp baktığımda farkettim.Tam bir öküzmüşüm meğersem.

0|0
    0|0
  • cevabı açıklamada vermişsin zaten hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...