Bu sene sizce süper ligg şampiyonu kim olur?

Sizce bu sene süper lig şampiyonu kim olur? Ben bir galatasaraylı olarak tabiki galatasarayın olmasını isterim ama çevremden galatasaray şampiyon olamaz beşiktaş olur bu sene diyorlar ama galatasaray ona rağmen liderliği yinede zorluyor. Evet size göre kim olur?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Tabiki FENERBAHÇE şampiyon hele bide 2. Yarıda düzgun bir teknik direktör alirlarsa acik arayla sampiyonuz.

0|0
    0|0
  • scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/.../...305385794_n.jpg Son 5 sezondaki istatistiklere bakıp halen gs ve fb nin şerefiyle maçları kazandığını söyleyecek fb li ve gs li arkadaşların olduğuna eminim bunlar tamamen tesadüf eseri olmuş değilmi :D

0|0
    0|0
  • Bu sene inşallah şampiyon BeşiktAŞK <3 ;))

0|0
    0|0
  • beşiktaş tabikide layn

0|0
    0|0
  • Ligin en iyi futbolunu oynayan Beşiktaş'ım şampiyon olacak inşallah.

0|0
    0|0
  • Gecen yilki kadar guven vermese de
    #AlemdeFener
    #UltrasFener

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Galatasaray ulan :D

0|0
    0|1
  • Galatasaray bugün kü gibi oynarsa olur

0|0
    0|0
  • Bu gidişle Beşkitaş gibi görünüyo ama İnşallah Fenerbahçem olur

0|0
    0|0
  • Urfaspor olur gizli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doğru beşiktaş hak ediyor galatasaray kadrosuyla karşılaştırırsak beşiktaşlı futbolcular ADAM 1-2 kişi dışında hepsi efendi düzgünler ben beşiktaşlı futbolcuları severim aralarındaki arkadaşlığı var ya galatasarayda?
    takım arkadaşı dövmesini mi diyeyim her maçta biriyle kavga etmesi mi neyse herkez neyin ne olduğunu biliyor

0|2
    1|0
    • Çok merak ettim acaba neden kişilik özelliklerine göre karar verdiniz beşiktaşın hak ettiğini? Evet beşiktaş bu sene gerçekten güzel futbol oynuyor ama bu futbolu kişiliklerine göre oynamıyorlar tamamen yeteneklerine göre oynuyorlar. Açıkcası bu şekilde düşünmeniz beni biraz şaşırttı doğrusu.

Yükleniyor...