Batuhan sizce nasıl bir transfer?

Beşiktaş'ın Batuhan'a ihtiyacı var mıydı sizce zaten bizim Almeida gibi aynı özelliklerde bir futbolcumuz var buradaki amaç acaba Almeida' yı seneye göndercez mi Batuhan iyi cıkarsa...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• batuhan size şamp. ligi kupasını getirecek :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Futbolculuğu iyi,kişiliği 5 kuruş etmez

0|0
    0|0
  • zannediyorum ki beşiktaş kendini bile bile ateşe sürüklüyor.batuhanın geçmişi belli gittiği her klüpte nasıl bir karakteri olduğunu gösterdi.beşiktaşın kıymetini anlar mı? orası bilinmez ama her an herşeye gebe bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • Bence aklı başına geldi. Bu sefer daha iyi iş yapar gibime geliyor. Zaten almeida da son zamanlarda çok formsuz. Ama ben en çok bu yıl Mustafa pektemekten birşeyler bekliyorum bunu yazın bir kenara.

0|0
    0|0
    • Mustafa Pektemekten herkes bişey bekliyodu da geçen yıl fazla şans bulamadı inş bu sene samet hoca oynatcak onu

• Yalnız Beşiktaş için çok zor bir sezon geçecek. İlk 10 da bitirirseler ne mutlu onlara...

• sessizlik2011 ahbap: adamın ahlakı bozuk gibi yada bize öyle aktarılıyor basın yoluyla. şahsen ben beğenmiyorum kendisini. insan birazcık mütevazi olmalı.

0|0
    0|1
    • ahlakı konusunda sana katılıyorum ama topçuluğu iyi ancak gerekli bir transfer değildi bence cokta..

• bencede yani onun yerine başka gençlere şans verebilirlerdi.

• Beşiktaş'ın bu sene ne yapmaya çalıştığını zerre anlamıyorum. Seyredince görecez. Yeni yönetimin bu işten zerre anlamadığına dair kuvvetli hislerim var.

0|0
    0|1
    • aynen sana katılıyorum.tek umudum genç kadro belki gençliğin verdiği hırla birşeyler yaparız süpriz yumurta misali

• Çok zor gözüküyor ama umarım dediğin gibi olur. Samet Aybaba başımızdayken hiç umudum yok.

• beşiktaş'ın batuhan'ı zaten ilk başta göndrmesi hatay'dı..

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi güçlü,kuvvetli,uzun boylu,klubün kendi alt yapısından yetişmiş,ve başarıya aç

0|0
    0|0
    • ama cok gerekli bir transfermiydi bide kulübünden sorunlu ayrılmış biz o topçuya yıllık 900 bin vercez bizim forvette bitirci bir forvete ihtiyacımız var Almeida zaten aynı özelliklerde değilmi Batuhan'la hemen hemen

• İnşallah

• boş bomboş

0|0
    0|0
Yükleniyor...