Kas yapmak istiyorum nasil baslicam?

Kesin Karar liYim bugun saglikli beslenmeye basladim artik sisko ve cirkin kalmak istemiorum kas yapmak istiyorum kas yapmak icin neler yemek gerek bide nasil Spor baslamam gerek Spor yapmadim hic? bu soru kardesim ve benim icin soriyrim ben 18 52 Kilo 165 Boy o da 16 164 Boy 55 Kilo Simdi bu yasla baslasak soruUya basarili olur myuz

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Direk agirlik calis yurumeyle bir b*k olmaz sut peynir tavuk fistik ezmesi bunlari beslenmene ekleyebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kas yapacam diye abartmayin, fit vucudunuz olsun yeter..
    Etrafta erkek tipli kadinlar geziyor, erkekligimden utaniyorum mk :/

0|0
    0|0
  • Kas yaparak güzel olunamaz

0|0
    0|0
  • istediğin zaman basla

0|0
    0|0
  • kas yaparsan tabiki iyi olur. ama böylede iyisin

0|0
    0|0
  • Kas yapinca ne olacak zaten boyun kisa

0|0
    0|0
  • spor salonuna

0|0
    0|0
  • yabancımısın, eğer evde yapacaksan hergün şınav, mekik, skuat yap vücudunu formda tutar sabahları da koş, yemek olarak protein ağırlıklı beslen et, yumurta süt ürünleri sebzeleride ihmal etme

0|0
    0|0
  • Nerde yapicaksiniz ismdi evde mi spor salonunda mi?

0|0
    0|0
    • Evde Spor Salonu iki sene yazildim bir kez gitmedim biraz fit olursak yazilcas

• Ozaman 12 Yasindaydim simdi fark war okul yok bos zaman cok

• Ozelden mesaj yaz ne istedigini yaz tam olarak.

• başarılı olmak senin elinde

0|0
    0|0
  • Kaslı kızlar iticidir

0|0
    0|0
  • kas yapayım derken kolun çıkmasın

0|0
    0|0
  • kaslı erkek ve kadınlar itici olur zayıflaman yeterli

0|0
    0|0
    • Kiskanma calis seninde olur ;D

• Yani kasli erkek cok almanyada ben bulurum ama önce kendim fit olmak istiorum utanmim die. Ama den 90-60-90 cirkin yüzlü bulursun

• örnek vermiştim ben öyle çok güzel arayandan yana değilim bana çocuksu etrafına olgun davranmalı çok güzel aramam ama çekici olmazsa olmaz.

• önce yürüyüş sonra ağırlık ve bolbol protein

0|0
    0|0
    • Yürüyüs sevmem

• bol bol protein ozaman

• Yürüyüş sevmem diyorsun. Ağırlık çalışmak yürüyüş yapmaktan çok daha sıkıcı. Ben hergün koşarım ama ağırlık çalışmak bunaltıyor beni. Gym'e gitmek sıkıcı oluyor. Dışarda yolda koşmak çok daha zevkli. Bir yandan müzik dinliceksin. Müzik sana gaz vericek ve daha hızlı koşmak isteyeceksin.

• Öncelikle bir yürüyüş programı yapabilirsin ama tempolu yürüyüş. Beslenmene dikkat etmen gerek mesela sabahları yumurta yemek, süt içmek, ballı süt, tahin pekmez yani öğünlerine katman gereken +protein veren yiyecekleri belirlemelisin. Vücutta kas oluşumuna katkıda bulunan hareketlere de internetten bakabilirsin mekik, şınav gibi. Pilates programları uygulayabilirsin. Baktın kendi çabalarınla bir şeyler olmaya başladı ileriye taşıyıp spor salonuna yazılırsın. Umarım başarılı olursun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...