Ikiz gibi giyinmeyi sevmiyorum. Söylemek de istemiyorum ama darılacaklar?

ben alışverişimi internetten bi kaç siteden yapıyorum.giyim üzerine ve arkadaşlarım görüyor beğeniyor nerden aldın diyorlar ama ben söylemek istemiyorum aynı ikiz gibi giymek hoşuma gitmiyor ama yalanda konuşmak istemiyor.bugün arkadaşım giyindğim sitenin ismini istedi bende verdim.yarın aynısını bir başkasında görünce benim hevesim gidiyor giyinemiyorum.sadece ben mi böyleyim yoksa sizlerdede var mı?sorum ise ben bu durumu nasıl asıcam söylemek istemiyorum.onlara benim üzermde durduğu gibi durmuyacağını da biliyorum o yüzden de verdim hemde boyları kısa .bahsettiğim kıyafetlerde kapalılar için etekler ve elbiseler uzun onlarda boy sorunu var alacaklarını düşünmüyorum ve o yüzdende verdim vermesem darılıçaklar.sınır olduğum mevzu örnek alınmak ve özenilmek.ben her ne kadar beğensemde isteyemem istemem ama bu millet ikiz gibi giyinmeyi seviyor:(((yardımcı olun ne yapmalıyım

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bnde nefret edrim sölememde nerden ne aldıysam. pazardan der geçerm arasın dursun :)

0|0
    0|0
    • ilçede oturuyorum burda pazar kurulmuyor

• gelişmiş ilçelerden değil burası:)o şekil yapıcam artık teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• kimseye deme..bende sevmem:)

siteden aldım deme..uzak bi yer söyle...mesela ankarada oturuyorsan..istanbuldan aldım de..ablam almış de...:)eskiden vardı de..annem almış de.

0|0
    0|0
  • sen ne kadar tripli ukala bir tipsin ya başkasının üzerinde görmeden sana yakıştığını nasıl anlıycaz...paylaşımcısızcılıksız seniiiii

0|0
    0|0
    • anlatmak isteiğim benim üzerimde iyi durması yada güzel olması değil onları bu durumdan soğutmak.benim gibi olmaalrını giyinmelerini istememek

• kendi kuralların var ve bunları çiğnemiyorsun , bizimle paylaştığın sadece bir tanesi , ayrıca zor bir hatun olmak kötü bişey de değil , zor herzaman daha tatlı ve cazip gelir insanlara ,

• bunu tek sen değilbir çokkişiden duyuyorum.bir lafımla anlamana şaşırdım.

• Farklı görünmeyi herkes ister , düşüncelerinde sorun yok

0|0
    0|0
    • sorun onları bu durumdan caydırmak.benim gibi olamasını giyinmesini istememek.ne demeliyimde onları bu durumdan sogutayım

• Herkes aynı giyinsede , herkes aynı görünmez.Nedir bu tripler ? Aşalım bunları lütfen.

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum ablam almış diyorum

0|0
    0|0
  • benim bildiğim kızlar pişti olmak istemezle ama senn arkadaşlarında problem var.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyordum.kendileride söylüyordu ama bu durum değişti.1senedir internetten yapıyorum.küçük bir kasabada oturuyorum daha önce il e gidip alıyordum o vakitte sorarlardı bende ismini bilmiyorum giridm bir magzaya der atlatırdım.şimdi ise ne diyecegimi bilmiyorum

• pişti olsan noluyo ben de onu anlamıyorum ?

0|0
    0|0
    • sen anlama anlayanlar var beni:)

• harbi anlat bizde öğrenelim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• ben uzak yerler söylüyorum

öyle yap..

mesela semtimin butiğinden mi aldım başka semt söylüyorum

arasın bulsun üşenmesin

at kafadan

0|0
    0|0
  • Seninki yine iyiymiş.En yakın arkadaşımla,onunda boyu uzun ikiz gibi giyindiğimizi bilirim:) Benim aldıklarımın aynısını alırdı.Sonra alışverişlerimi yalnız yapmaya başladım.Şimdi de farklı sitelerden yapıyorum her gün bakıyorum falan diyorum o çalıştığı için fırsat bulamıyor ikiz olmaktan kurtulduk:)

0|0
    0|0
    • onlardada internet yok giremezler diye düşünüyordum meğersem kuzenınden giriyormuş.yırttım bu diye seviniyordum ama gel gör ki durum bu:((ne demeliyimde onları bu durumdan caydırayım

• Çok şık güle güle giy.

• sağol teşekkür:)

• başka bir yer uydur..

0|0
    0|0
    • aklıma geldi bu durum e giricek siteye benim kıyafetleri göremeyince yalan konuştun diyecek birde bu var.şimdi elbise aldım gelicek bunu giymeye korkuyorum.

• o zaman gerçeği söyle ya da aynı giyinin takma..

• ne gıcık birşey sağol artık birşeyler uydurucam:(

• bende hiç sevmem aynı giymeyi. bi kız var nerden aldın diyor depoya kadar deşer bulmak için biliyorum o yüzden hediye bilmiyorum falan diyorum çekiştirip etiketine bakıyor manyak :D

başka bir site ver trendyol falan de mesela

0|0
    0|0
  • Hediye falan de gecistir..

0|0
    0|0
  • Çok takıntılısın bende kıyafetler sana özel üretim değil unutma bunu

0|0
    0|0
  • acik acik soyle

0|0
    0|0
    • daha önce açıkladım ikiz gibi giyinmeyi sevmediğimi kızılay dağıtmış gibi olduğunu vs onlarda onaylamıştı onlarda hoşlanmadığını dile gietirmişti.ben birşey alıyorum hemen nerden aldın kaça aldın demeye duruyorlar.

• geçen çıkarttıdılar üzerimden denemek için

Yükleniyor...