Yakın erkek arkadaşınız size duygularını açtı!

aranızdan su sızmayan çok iyi erkek arkadaşınız size duygularını açtı , sizden hoşlandığını söyledi . bu durumdaki tepkiniz ne olurdu ?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Geçmişinize dön ve bak anılarınızı iyi hatırla ; o hiç senden hoşlandığını belli edecek şeyler yaptı mı ?

Yapmışta sen anlamamışsan o zaten baştan beri senden hoşlanan biridir ve sana yâr gözüyle bakmıştır . Eğer uyumlu olabileceğinizi düşünüyorsan çık derim daha mutlu olursunuz çünkü birbirini tanıyan iki çift arasında sorun da çıkmaz . Gül gibi geçinir gidersiniz .

0|0
    0|0
    • hiç öyle bişey hissetmedim , bence zaman içersinde olan bi değişiklik , ben arkadas gözüyle baktığım birine asla sevgili niyetiyle yaklasamam .

• Benim zoruma niye gitsin sanki o çocuk ben miyim :D Yardımcı olmak isterim bence sen beni dinle :D

• sinirli bi insanım ve tavrın hos değil , yok neden sordn yok söyle istediğimi sorarım , seni kimse zorlamıyor dimi cevap vermen için , fazlasına gerek yok tesekkrler bu kadar kafiii.

• Aslında yakın arkadaşın tanıdıgn bildiğin bir çocuk sana karşı duyguları zamanla değişmiş demekki ama senin bu konu hakkındaki düşüncelerin neler yani sen azada olsa olumlu bakıyormusun eyerki bunu bilirsem sana belki düşünmen konusunda fikir vererek yardımcı olabılırım.

0|0
    0|0
  • eşcinsel değilim hacı der arkadaşlığı bitirirdim:)

0|0
    0|0
    • karsı cins olarak yanıt versen :)

• ben arkadasım dedim birine bakamıyorum işte o gözle samimi de olsam mesafeli de olsam , bizim dostluk biter bu gidişle :/

• valla zarar verir..ama ona bağlı birazda..ama kadın erkek arkadaşlığı arada duygusallık olmayınca zaten gidici..biter yani...güzel bi dostluk ama ileride senin sevgilin olacak onun sevgilisi olacak mecbur yollar ayrılacak..

• ben daha önce 3-4 kişiye yakın arkadaşlarıma (kız) açılmıştım... hepsi de reddetti olan dostluğa oluyo başka bi bok yok! eğer yine bir kız arkadaşım olursa yakın, hayatta böyle bi hata yapmam

0|0
    0|0
    • arkadasın sonucta ya bence de olmamalı

• ama yanlış hareket yaptıklarında da ister istemez oluyor bazen insanın ağzından çıkabilecek en ufak bi söz bile bütün duyguları değiştirebiliyor

• bana daha once olmadı belki bu yuzden anlıyamıyorm

• Erkek arkadaşım bana duygularını açacak he...

İki tane çakarım herhalde :D

0|1
    0|0
  • ben nur'u seviyorum derim :)

0|0
    0|0
  • fotona baktımda hiç kaçırma onu daha bulamazsın

0|0
    0|0
    • valla de , sen o tiple dısarda gezebiliyosun demek , büyük özgüven .

• Hiç bir olmamış gibi devam ederdim ben sevmiyorsam

0|0
    0|0
    • hiç bir şey olmamış gibi **

• Ne olacak ben olsam sevdiğim kız beni reddetse sonrada başka biriyle görsem en fazla başkasıyla çıkıncaya kadar dayanabilirdim ama öyle koca üniversiteyi yalnız geçirmeyim ayağına "karı-kız" peşinde koşturan birsürü tip var ki gram acıma derim belki triptir onun yapacağı

• cok da iyi karakterliydi ben de sans olsa zaten :) iyi insanlar etrafımda uzaklasıyor hep ..

• Cinsel tercihlerimiz uyuşmuyor kardeşim yaa derim :/

0|0
    0|0
  • ya zaten bir erkekle bir kadının aralarından su sızmıyorsa birinden biri hoşlanıyordur bu herzaman böyledir

0|0
    0|0
    • hiç öyle bişey hissetmedim ondan , soylediğinde şok oldum

• tavsiyen için sağl :)

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...