Aşkın bittiğini nasıl anlarız?

Bu soru bayanlara ve beylere ayrı ayrı sorulmaktadır ;

Bir bayanın aşkının bittiğini nasıl anlarız ?

Bir erkeğin aşkının bittiğini nasıl anlarız ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kadın değişir, en önemlisi susar resmen.. önceden siz erkeklerin "dır dır" dediği ama aslında kadınların ilişkiyi kurtarmak adına yaptığı her şey kesilir. sizin başınızın etini yemez artık, nerdeydin, niye aramadın, niye telefonu açmadın, niye mesaj yazmadın, vs. gibi. ilgisi gün be gün azalır. o da az aramaya, az ilgilenmeye başlar, sizden çok arkadaşlarına vakit ayırmaya başlar.. sonra bi gün bi bakarsınız, şu sözleri duyuyorsunuz: "çok denedim, çok çabaladım ama olmuyor artık..."

kısacası Cemal Süreyya'nın dediği gibi "Kadınlar susarak gider.."

Not: bahsi geçen şiirin tüm erkekler tarafından okunması, kadınları anlamak istiyorlarsa, şiddetle tavsiye edilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer bir kadın senin için ağlamıyor ve susmuşsa eğer bitmiş demektir.Erkekleri de onlara sormak lazım.

0|0
    0|0
    • Eğer ağlıyorsa ?

• Çok sevindim yaa :)

• Ama çok soğuk davranıyor .s

• Eskisi gibi bakmaz - onun yaninda oldugunda eskisi gibi his etmezsin kendini ..

0|0
    0|0
  • bir erkeğin aşkının bittiğini bana karşı değişen tavırlarından bana bakışından hatta bana gülüşünden bile anlarım

0|0
    0|0
  • Gerçekse Eğer Hiç Bitmez !

0|0
    0|0
  • aşk diye birşey yok. senden sıkılmıştır başka arayışlara girer işi bitmiştir seninle

0|0
    0|0
  • saygı bıterse ask bıter

0|0
    0|0
  • değişir

0|0
    0|0
    • Tamam değişir ama genelde kadınların bir çok huyu benzer birbirine elbet vardır başlıca belli edici hareketler .

• kadın o erkekden soğumuşsa içinde bişey kalmamışsa her kadının yaptığı gibi erkeğin iğrenebilceği tüm hareketleri yapar ne bilim küfürlü konuşur hacı aga falan der sen mesaj atmıyosan arayıp sormuyosan umrunda değildir bunu tüm kadınlar yapar

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...