Kapat

Neden olimpiyatlar bitti ki:( Ne güzel spor kategorisinde futboldan hariç spor dallarını görüyorduk sizce?

olimpiyatlar bittikten sonra spor bölümünde genelde erkekler futbol ağırlıklı sorular soruyorlar, olimpiyatların bitmesine çok üzüldüm, keşke bizim ülkmizdede diğer spor dallarına ilgi büyük olsaydı siz ne düşünüyorsunuz?olimpiyatların bittiğine benim gibi üzülenler var mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Oh iyi ki bitti, işi gücü, sporu, bırakıp, ekrana kitliyordum kendimi. Madalya alan, almayan bizleri orada layığıyla temsil eden ayrımcılık yapmayan birlik ve başarı mesajları veren tüm sporcularımıza sevgilerimi gönderiyorum.

1|0
    0|0
  • Ben de bu konuya katılıyorum bu haksızlık yani gerekli gereksiz bütün habberleri veriliyor futbolun mesela yarın ki maçı kim kazanır sizce billmiyorumm ama bizim kazanacağımızdan emimnim ve adamın bir bu lafı bütün türkiyet yyayılıyor ve sen onu bırak ben Kıbrıslıyım kıbrısa kadar geliyor. Adamların yaptığı antremana kadar bilgi veriliyor

bu kadar gereksisiz futbo bilgileri vereceklerine diğer sporlarsan da bilgi verseler de diğer sporcularda tanınsa

O yüzde diğer sporlardaki yetenekler keşfedilemiyor. Futboldan başka birşeynen ilgilenmiyoruzya o yüzden diğer sporlardan geriyiz gerçi futboldada iyi olduğumuz söylenemz

berbatız

. Brezilya futbolu bizim sevdğimizden daha çok seviyor ve adamlar hem futbolda başarılı hem voleybolda ve diğer sporlardada futbol kadar olmasada başarılı

Bu işten kurtulmamız lazımm atletlerimiz 5 madalya getirdi halktan 1 iki güün ilgi görüp sonra unutuluyor ama yalnızca bir basit futbol maçı yapılsa maçta gol atanlar kahraman oluyor ve aylarca unutulmuyor.

0|0
    0|0
  • Evet gerçekten dünyada futblodan başka spor oldugunu öğrenmiştik , futbol çok güzel ama sadece futboll bunaltıyor..

1|0
    0|0
    • bencede siz erkekler futbolu çok seviyorsunuz ama başka spor dalları olduğunu unutuyorsunuz maç izlemekten

• bizimde suçumuz yok medya sadece futbolu veriyor =)

• haklısın katılıyorum ..

1|0
    0|0
  • Oysa sirf sen istiyorsun diye millet 12 ay cirit atip deli dana gibi 1500/100/200/5000 mt kosmaliydi:))

1|0
    0|1
  • Spor muhabirlerin bir haftadır söylediği şeyi sende burda tekerarlamışsın coğunun bu görüşlerinin samimiyetten uzak olduğunu düşünüyorum buna senin sorun da dahil bende diğer spor dallarını takip ederim ama futbol başka bir dünyadır futbol zirvedir bu galakside ABD hariç geri kalan yerlerde bir numaradır evet olimpiyatlar bitti diye bende üzüldüm ama üzüntümüzü futbola dil uzatmadan yaşasak.Diğer spor dallarına da ilgi büyük olsa diyosun.Sen bütün kardeşlerinin aynı derece mi seviyosun buda onun gibi bişey illaki birisi daha fazla sevilir ve ön plana cıkar futbolun kaderide daha fazla sevilmek

0|0
    0|0
  • olimpiyatta tanıyıp sevdiğiniz sporcular hakkında "xxx yyy hakkında ne biliyorsunuz?" gibilerinden bi soru açılıp olimpiyat muhabbeti devam ettirilebilir. ne bileyim, şurda doğdu, antremanlarını şurda yapıyo, şu klübün lisanslı sporcusu falan gibi. hem sporun yayılmasına da faydası olur

0|0
    0|0
  • ne yazıkki çok üzülemedim sonuçlarımızdan dolayı

1|0
    0|0
  • Eurosport gibi bir kanal varken (ki 2 tane var) çok eksikliği hissedilmiyor aslında.

0|0
    0|0
  • hiç üzülmedim çünkü şampiyonlar ligi başlıyor

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...