Erkekleri anlamak ne zor...

Sevgilinize çok aşık oldugunuzu ve uzun bi süreliğine bi yolcuğa çıktığınızı düşünün.Gittiğiniz yer sevgilinizden çok çook uzakta.ve gittiğiniz yere yetiştiniz yerleştiniz falansı.Sonra ordan bi kız geldi ve beraber olmak istediğini söyledi.O an aşık olsanız bile yapar mıydınız? Ama sevgilinizin bundan asla haberi olmıcak?Fakat aşıksınız. :|

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yapmazdim tabi. sevdiğim kıza asla ihanet etmezdim. aşk karşılıklı güven demek ayrıca ve ben sevgilimin bana olan güvenini boşa çıkarmazdım. çünkü insan hayatında elli defa aşık olmuyor. gerçek aşk insanın karşısına birkez çıkar ve ölümüne gidersin.

vee bir sevgilim olmasada yine öyle bir kızla birlikte olmazdım insanların bir şerefi olmalı ahlaklı olmalılar basit ilişkiler yaşayan biri gelicekte duyguları köreldiği içinde sanıyorum ciddi bir aşk akımına kapılması zor olucaktır. dahası arkanızdan neler konuşucaklar dedikodular filan ne kadar ayıppp..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vurur geçerim polemiğe girmem.

2|0
    0|0
  • Sen bana sizi anlat ben sana bizi anlatıyım

1|0
    0|0
  • Sevgilim varken başkasını ne yapayım bea :S

2|0
    0|0
  • Yapardım.. Ne kadar cok kişiyle o işi yaparsam benim icin kardır her ciceğin tadına bakmak isterim

1|0
    0|0
  • Dörde kadar yolu var

hala erkekleri tanıyamadın mi :p

1|0
    0|0
    • nasıl yani

• Türkleri ıslam dininin sadece kendi nefislerinin işlerine yarayan kısmını almışlar mesela dört bayanla aynı anda evlenebilme meselesi

Kızlar Ne Diyor 1

• ASIKsam aklimin ucundan bile gecmez böyle bi durum. Böyle birseyin söz konusu bile olamaz. Ki aklindan geciriyorsan ASIK oldugunu düsünüyordursun, cünkü asik olan insan seven insan böyle birseyi asla yapmaz

0|0
    1|0
Yükleniyor...