Yumurta çiğ yenir mi?

Yumurtanın içilmesine tavsiye eden bazı sporcular var... Ancak yumurtanın çiğ yenmesi çok sakıncalı... Zira bakteriler ölmüyor ve insan vücuduna geçiyor... Bu da çeşitli hastalıklara neden olabiliyor. Ayrıca çiğ içmek çok iğrenç bence... Yumurtayı çiğ içenler var mı aranızda? Zararlı olduğunu hiç düşündünüz mü?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne içilmesi ne de yenilmesi gerek son derece tiksindirici sağlıklı beslenelim derken dahada abartıyorlar.

0|0
    0|0
  • biz dedeme süte karıştırıp vermiştik bir 10 boyunca içti çok fazla siğara içtiği için akciğerleri çok kötü durumdaydı tekrardan doktora gittiğimizde eski röntgenlere bakan doktor dedemi hastaneye yatırmak istedi fakat yeni röntgende ciğerlerinin durumunun düzeldiğini söyledi

0|0
    0|0
  • Evet bir zararini gormedim

0|0
    0|0
  • yenmez sırf sağlıklı olayım diye içilecekse ben hastalanmayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Asla yiyemem igrenc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çiğ yenilmemesi gerek

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben içerdim bardakta tuzlardım karıştırırdım cok tatlı geliyordu :)

0|0
    0|0
  • Yumurtaya karıştırıp içiyordum fakat bu bakteri olayını okuduktan sonra cesaret edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Herşeyde zarar var diyorlar yemek yemicez mi hic inanmıyorum :D içiyorum hic zararını görmedim

0|0
    0|0
  • sporcular kas geliştirmede yerler

0|0
    0|0
  • ben götürüyorum. çiğ yumurtayı.
    bakteriler olmalı. sonuçta insan symbyotik bir varlık.

0|0
    0|0
    • bakteriler yararlı ve zararlı olmak üzere ikiye ayrılabilir... yumurtadaki bakteriler ise vücut için zararlı olan bakterilerdir. siz yararlı bakterilerden bahsediyor olmalısınız.

• evet öyle.
      ben fırsat buldukça götürüyorum.
      zararıda faydasıda artık bahtımız ne çıkarsa.

• Kendisini zor yerim cigi ögggk😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...