Neden millet benim sevincime ortak olmaz?

Mutluyum güzel bir başarı benim için surat 5 karış aa öbürüde başarılı olsaymış keşke .. E başkalarıda aynı başarıyı almıştı. Yahu ben diyorum ben mutluyum diyorum ben başardım diyorum tık yok. Paylaşmıyayım mı yani . İnsan içinde mutluda mı olmayayım. Bu ne iş ben anlamadım. Kims eben mutlu oldum diye sevinmiyor valla.

Ne düşünüyorlar ben anlamıyorum bana bi zahmet söyleyin.

Güncellemeler:
Şeflik başvurum kabul edilmiş.Ekimdeki sınava girmeye hak kazanmışım. İnş. şef olucam. Güzel bir haberdi benim için. Emeğin karşılığı. Olimpiyat rekoru kırmasamda sevindiğim bir olay.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Mutluluk mu, doktora bir görün.

Adamın biri doktora gitmiş " - tohtor beg benim miğdem atüür, napsam netsem geçmüür" demiş

doktor " - Allah Allaaah nasıl olur atmaması lazım, bi bakalım hmmm, cık cık mümkün değil atmaması lazım" demiş

adam " - yanı yapcak bi şey yok ele mi tohtor" demiş.

doktor " yani, normalde atmaması lazım" demiş

adam 1 ay sonra tekrar gelmiş " - tohtooor tohtor Allah senden razı olsun, gittim at maması aldım, yedim, miğdem turdi, bitti atmiir" demiş

doktor şaşırmış " ama nasıl olur, bitmemesi lazım, olacak iş değil bitmemesi gerekirdi" deyince adam o gün bugün bit memesi arıyormuş.

0|1
    1|0
  • Neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.. Beni de çekemeyenler çok var..
    İyi niyetli insanlar "hayırlı olsun" derken, fesat olanlar ya bir kusur bulur, ya bir laf sokar, bir şekilde sevincini mutsuzluğa dönüştürürler..

0|0
    0|0
  • o kadar boynu bükükleri oynadın ki millet senı başarını kıskanmıyorlar bıle..

mutlu kal, sağlıcakla kal..

0|0
    0|0
    • ne alaka ya. Kıskansınlar diye çırpıann mı var. Paylaşımdan bahsediyorum.

• dediğimi anlamadın neyse, sen seni seven bırılerını bul arkadaş ve dost olarak..

• Başarını çekemeyenlerde olabılır senın mutlulugunu paylasmıyanlar. Ama her ne konuda başarılı olduysan başarılarının devamını dilerim:)

0|0
    0|0
  • Çıpçıpçıp sakin ol bebişim biz seviniriz.Her ne yaptıysan tebrikler başarılarının devamını dilerim.Sen yapmışsın iyi olmuş diğeride yapaydı bizene.

0|0
    0|0
  • Yeterki sen gül...bir gülücüğün bir damla mutluluğun yeter bir ömrüme...yeter ki gül sen...

Sana değildi bu ama :)))

0|0
    0|0
  • çekemiolar şekerim çekemio pislikler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Suyun Kaldırma kuvvetini sen bulmuş olamazsın demi,sahi onu çoktan buldular..

Londra Olimpiyatlarıyla bir bağlantın olabilir mi?

Össde ilk 1000e girdin?

Binlerce s...m arasından birinci mi geldin?

Yaa noldu anlat çabuk?:))

0|0
    0|0
  • Senin sahip olduğun başarıyı kıskandıklarından..

0|0
    0|0
  • yavru ne oldu tam olarak anlat bakem

0|0
    0|0
Yükleniyor...