Bugüne kadar oynayipta en cok zevk aldığınız futbol oyunu hangisiydi?

Aralarında dağlar kadar fiyat farkı da olsa o zamanın şartları değerlendirildiginde verdikleri keyif çok farklı olabiliyor. Benim için ps1 in tadı bambaşkadır

• Ateri
    50% (3)25% (3)33% (6)Oy Ver
  • Sega
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ps1
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
  • Ps2
    0% (0)25% (3)17% (3)Oy Ver
  • Ps3
    17% (1)25% (3)22% (4)Oy Ver
  • Bilgisayar (PC)
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
  • Diğer
    33% (2)9% (1)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kucukken abimle ataride oynuyorduk hep yenilip hep agliyordum ama guzeldi 😄 zaten digerlerini oynamadim bilemiyorum nasil olduklarini

0|0
    0|0
  • Langırt sayılır mı ya :)

0|0
    0|0
  • Ateri derim buna, oynayıp da en çok zevk aldığımdı..

0|0
    0|0
  • ps3 sinir bozsada eglenceliydi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslında her biri zamanında çok değerli beni mutlu edenlerdi atari zamanında goal 3 oynarken çok keyif alırdım balık adamlar filan sonra bir arki sega almıştı o daha gerçekçi görünüyodu ama bizimkilere aldıramamıştım bir türlü :) Ps1 de beyaz küçük film izleme çiplü vardı bende o efsaneydi şuto gol gol gol hele koller adamımdı benin carlosla yanyana gelince gözünün önüne getir :) ps2 olmadı çünkü pc vardı ve her bakımdan üstündü grafik olarak vs ps2den gerçi şu an 3 tende üstünya neyse :) Sonrada hala oynadığım pc pes13 candır. Ateri zamnında tahmin bile edemiyoduk belkide böle gerçekçi futbol oyunlarını ama eğleniyoduk :)

0|0
    0|0
    • Ps1 de shevsenkho Carlos ve Henry candi. Hangimiz carlosu forvet oynatmadik ki

• Ben oynatmadım :) Ama bütün arkadaşlarım oynatıyodum aynen henry ve shevsenkho candır :)

• Ps3.

0|0
    0|0
  • sanki sorunun cevapları alakasız olmuş futbol oyunu diyorsun cevaplar pes, fifa, fm, cm vs vs olmalıydı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bende diyorum nasıl %100 ps2 çıktı bende başka gelen olmamış daha :)))

0|0
    0|0
  • PS4 :D

0|0
    0|0
  • ilklerin yerini hiçbir şey tutamaz o yüzden ps1

0|0
    0|0
  • atari

0|0
    0|0
Yükleniyor...