Mesajlaşma problemleri. Hakkımda ne düşünüyor sizce?

biriyle flört halindeyiz ve her gün mesajlaşıyoruz. ama bir gün yoğunluktan atamayınca özür diliyor. bende saçma buluyorum. sanki her gün atmak zorundaymış gibi..ne demek istiyor sizce? hakkımda ne düşünüyor? birde ben ne yapmalıyım?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bunu saçma buluyorsan o çocuğa yazık etme. Sen o saygıyı hak etmiyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne demek isteyecek saygılı çocuk. Nezaket gereği özür dilemek zorunda hissetmiş kendini. Ne güzel davranış. Saygılı insanda hemen belli ediyor kendini. Tabi anlayana :)

0|0
    0|0
  • Cocuk seninle ilgileniyor vaktini seninle geciriyor daha ne istersin anlamamki...sende ilgiden hoslanmayanlardansin heralde?

0|0
    0|0
    • evet biraz öyleyim. boğuluyorum sanki. ben o kadar ince düşünceli değilim ona göre odunum yani:P

• Bu odun kizlar erkegi kanser eder bunu bil yani:)

• Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktim ama konturum bitti...

0|0
    0|0
  • çocuk çok ince düşünmüş senden özürdilemiş

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyon kızım ne güzel seni önemsiyo özür diliyo bence değerini bil :)

0|0
    0|0
  • Mesaj nedir yaa:)

Çocuk olmayın hissiz hissiz mesajlar...

Ara...Hisset sesini nefesini...Aşk bu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• özür diliyorsa demek ki suçlu hissediyor ve tepki vermeni bekliyor. içinden gelmese de tirip yap bir daha yazmamaya cesaret edemesin :D

0|0
    0|0
  • sonuçta siz sevgili olabilirsiniz.. sevgili adayın o senin. bence çok ince ve kibar bi davranış daha ne istiyorsun? ve ayrıca hergün konuşmanız da gerekiyor tanımanız için birbirinizi

0|0
    0|0
  • her adımda mesajlasmak cok sıkıcı dogrudur ama seninle ilgilenmek istiyo ve kıymetini bil

0|0
    0|0
  • senınle hep ılgılenmek ıstıyor demekkı

0|0
    0|0
  • doktora gıt sen bence sende sorun var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...