Kızlar saçınıza hergün fön ya da maşa yapıyor musunuz?

hergün fön ,maşa yada düzleştirici yapıyormusunuz?

ikinci sorum ise şu saçlarda kırık olunca saç uzamazmış e bu saçlar dipten beslenmiyormu uçlarla ne ilgisi var hiç anlamış değilim

Güncellemeler:
ben sadece uçlarını düzleştiriyorum da yani benim saçlar uzamazmı hiç ?

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Dümdüz yapın düz saçı severim :D :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• düğünler haricinde fön bile yapmıyorum.maşa ve düzleştirici türü şeylere hiç ihtiyaç duymadığımdan almadım.olduğu gibi işte saçlarım.zaten doğuştan dümdüz.öyle şeylerle saçı yıpraktmaya gerek yok.makyajda yapmam yine düğünler hariç.o da cildi yıpratır.daha bu yaşta yıpratmayalım kendimizi.ilerde cefasını çekeriz gibi geliyo.lisede bi arkadaşımın saçı yanık kokuyodu mesela kıza yaklaşamıyodum.halbuki saç dediğin özellikle kız saçı mis gibi kokmalı.insanın içine içine sokası gelir kafaısnı ya :))

0|0
    0|0
  • çok yıpranıyo dokanmıyorum

0|0
    0|0
  • hiç bi gün yapmıyorum.uzamaz değil ama kestirdikten sonra daha cabuk uzuyo orası kesin.cok az uclarından aldırırsın endişeye gerek yok:D

0|0
    0|0
    • çok az alan kuaför mü var ya:D azcık kes diyosun adam bir karış kesiyor yine ufacık kaldı saçım zaten :S

• ben kuaförü korkuttum kesmeye korkuyo:D iyice tembihlemek lazım uzatıcam azıcık kesin de

• uçları kırık olunca sağlıksız oluyo. saclarım dalgalı kuaforden cıkmış gibi cok iyi ihtiyac duymuyorum :D

0|0
    0|0
  • valla ömrü hayatımda 3 kere yapmşmdr.. gerek duymuyorum bacım doğal halim daha güzel sac uctan uzarms ayrıca yanı bı kuaför abla öyle demstı bı kac yerdede duydum

0|0
    0|0
  • kırık saçın uzamadığına ben de inanmazdım senin gibi ama kırıklarımı aldırınca daha çabuk uzadığı fark ettim... saçlarımı banyodan banyoya düzleştiriyorum birkaç gün gidiyor fönü veya düzlüğü.

0|0
    0|0
  • yok sac yıpranır ama phılıpsın sac masası var bende onla duzlestırıyorum ıyonlu sacı yıpratmıyo tavsıye ederım.kuafore gıdınce fon cektırıyom.

0|0
    0|0
  • hayır çok zaralı sacım kırılıyor

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmıyorum.Banyodan nasıl çıkarsam öyle.Uğraşamam zaten.

0|0
    0|0
  • hayır her gün yapmıyorum sadece haftada 1 kere yapıyorum ..her gün yıpranır.

0|0
    0|0
  • hayır..özel günlerde sadece

0|0
    0|0
  • ben hergün yapıyorum saçım kırığı bırak yandı ama devam ediyorum ::)

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • alakası yok canım ya.sac dıpten uzar ama atda bır kırıklarını aldır derım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...