Tavsiye ettiğiniz yağ yakıcı protein tozu ve egzersize var mı?

Yaklaşık 6 ay önce sigarayı bıraktım ve haliyle iştah da arttı ve göbek çıkmaya başladı kısa yoldan bu göbeği eritmek istiyorum bana bunu için kaç hafta gerekir yağ yakıcı protein tozu ve kas yapıcı vücudu şişirin en iyi ek protein tozları hangileridir ve fiyatları hakkında bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen. Lütfen yanlış bilgi vermeyin 181 boyunda 86 kiloyum ve göbek çıkmaya başladı EN KISA ZAMANDA göbeği eritip kolları, omuzları ve göğüsü biraz daha şişirmek istiyorum, yardım ederseniz sevinirim

Güncellemeler:
Ne söylemek istediğimi anladınız bir virgül cümleyi değiştirmiş.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum protein yağ yakmaz!
    Aksine kilo yapar!
    Eğer kullandığın proteni vücudun yakarsa ( Proteini vücudun yakması günlük 1 2 saat sporla olmaz! ) yağ bezeleri protein sayesin kasa dönüşür.
    Ama kullandığın proteini yakmazsan ( Hakaret gibi anlama ) hem aptallaşırsın, hem hamlaşırsın, hemde yerinden kalkamaz bir duba olursun! :)
    Sen sadece doğal olarak sporunu yap ve az yemek ye.
    Zaman içinde zayıflayacaksın

0|0
    0|0
    • Teşekkür

• Rica ederim dostum..
      Bende spor yaparım ama L-carnitine sakın alma!
      Çünkü o sıvı
      Kana anında karışır
      Eğer vücudun L-carnitine'e uyum sağlamazsa sonucu çok ama çok kötü olur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yağ yakıcı varda yap yakıcı protein tozunu ilk kez senden duyuyorum. L-carnitineler var ama bence işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • yağ yakıcı iyi değil diyorlar araştır iyicene bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• önümüz kış en az 4 ay ince şeyler giymezsin bu yüzden hızlandırıcı şeyler kullanma bence ayrıca 86 kiloyu muhtemelen bir kaç kilo vererek onları inceden kasa çevirirsen daha hoş bir görünümün olabilir yağlık bir işin olduğunu düşünmüyorum bence var olan kilonu kasa çevirmen gerek

0|0
    0|0
  • Protein tozu kas yapmaz salağı günlük protein ihtiyacını karşılar yaa bu ülkeden de cahilliğinde de bıktım git spora protein tozunu kullan yemekten tasarruf et senin gibi mallar yüzünden kızlar protein tozunu kas yapıcı sanıyor önce bir araştır.

0|0
    0|0
    • Düzgün konuş senin beynini s*kerim y*rrak kafalı japon askeri

• Tavsiye etmiyorum yağ yakıcı filan ama protein olarak en iyi ton balığı yenir doğaldır ;)

0|0
    0|0
  • Zararlı dostum kullanma derim

0|0
    0|0
  • Dostum protein yakmaz yağ yakmak için sabah aç karnına 1 kase yoğurt ye 1 bardak suya 2 kaşık elma sirkesi koy iç 1 hafta içinde yararını görürsün ;)

0|0
    0|0
    • Yoğurt aç karnına mideye zarar vermez mi

• Yok kardeşim yoğurtun zarar verdiği nerde görülmüş ben aylarca kullandım bir zararını görmedim.

• yağ yakıcı protein felan varsada sakın kullanma zararlı en iyisi sağlıklı olmasıdır sağlığına zarar verirsin benden demesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...