Evleneceğim insan kesinlikle rakip takımlı olmayacak diyecek kadar fanatik olan var mı?

evleneceğim insan kesinlikle rakip takımlı olamyacak diyecek kadar fanatik olan var mı

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• fanatik BEŞİKTAŞLIYIM hatta düğünümde ilk çıkışta marş çaldırmayı dusunecek kadar asla bir fenerbahçeliyle evlenmem hatta sevgili bile olmam diyordum fakat simdi fanatik bi fenerliyle nişanlıyım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yoo çok zevkli oluyo futboldan anlamam ama galatasaray ı değişmem

karşımdaki fenerli olunca daha bi gaza gelip sinirlendiriyorum fanatik ayağına yatıyorum güzel oluyo

0|0
    0|0
  • Olsun olsun sağlam kavga ederiz :D :D piskopat'ım nasılsa hakkından gelirim :D

agresifim.. Gomplexliyimm.. Fener Bahçe'Liyimm :D

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum öylelerini yani; şu erkekleri..Futbolu eşlerinizden çok seviyorsanız giidin nikahı bir futbol topuna kıyın.Allah bir yastıkta kocatsın..

0|0
    0|0
    • erkek=futbol kadın=moda+magazin+dedikodu

• hepsinin yeri ayrı, herkesin ilgi alanlarına saygı duyulmalı. nihayetinde indirim günlerinde kadınlara katlananda malesef bizim erkeklerimiz. herşeylerini sevip saygı duymak, öpüp öpüp koklamak lazımm.

• Öyle bir takıntım yok ama beşiktaşlı olursa çok hoş olur.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten seviyorsan takımına bakmazsın kardeş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Rakip takimdan olursa daha zevkli olur rekabet edersiniz.iddiaya girersiniz guzel seyler icin.tatli bi sekilde atisirsiniz..daha guzel olur yanii

0|0
    0|0
  • farketmez yenilirsek hıncımı ondan alırım:D

0|0
    0|0
  • yok kanka..

0|0
    0|0
Yükleniyor...