Ne düşünürsünüz fikirleriniz neler?

İnsanları ve hayatı tanıdıkça yalnızlığa huzura mı yönelirsiniz yoksa inadına bi yerlerden tütünür hayattaki yerinizi alırmısınız? Hayatın anlamsız herşeyin boş olduğunu düşündüğünüzde tavrınız düşünceleriniz nasıl olur nasıl bi yaşantıyı tercih edersiniz?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çevrem kalabalıklaştıkça yalnızlaştığımı farkediyorum. Kedi çapımda kurduğum iki dünyam var. Birincisi herkesin bildiği ve gördüğü dünyam. Burası günlük hayatımı sürdürmek zorunda olduğum yer. İkincisi iç dünyam, delhizlerim, okyanusum. Kimseyi almadan yaşarım burada. Her türlü muhasebem, yorumlarım, yargılamalarım kısaca tüm hesabım burada yapılır. Hangisi gerçek dünyan dersen? sanırım ikincisi benim gerçek ve karanlık dünyam.

0|0
    0|0
    • Benimde ayni ama bu birinci dunyayi yasamak zorunda oldugumuz icin kendimizi ikinci dunyaya ait hissettigimiz icin birinci dunyayi yasamak agir gelmiyormu sana da?

• yardımcı olabileceğim bir konu olursa fikirlerimi söylerim. ama sohpet için söz veremem.

• Yani arada yazismak istersen ekleyebilirim?

Kızlar Ne Diyor 2

• hayatın anlamsız oldugunu düşündugum zamanlarda hıcbırsey yapmak ıstemıyorum, şu an oldugu gıbı.

0|0
    0|0
    • Brnde ayni sekilde bosluktayim.sorumluluklarini nasil yerine getiriyorsun bunlar yoruyordur seni?

• Sevgilide var zaten butun gunum onunla ugrasmakla geciyor

• benım de var daha cok bunalıma sokuyor bazen. :)):

• Önüme çıkan her olayın iyi veya kötü olmasının hiçbir önemi yoktur. Ben onların benim yararıma olduğunu düşünüyorum hep.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...