Bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirdiniz mi?

Bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirdiğinizde ilk vazgeçeceği kişi siz olursunuz deniliyor.

Günlük yaşamınızda aşk ilişkileriniz haricinde arkadaşlık,akraba,komşuluk vs. gibi ilişkilerinizde bu sorunu yaşadınız mı ?

Misal;en yakın arkadaşınız onu sürekli pohpohladığınız için sizden vazgeçti mi ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Alti yasimdan beri asigim ona. Dokuz sene pesinden kostum hic birakmadim. Hep yanindaydim. On besimde liseden ciktigimiz bir gun ona yazdigim uc ciltlik gunlugumu verdim. Alti yasimdan beri tuttugum. Askimin sevgimin en masum ifadesiydi bu. Bir hafta sonra o da bana bir oyuncak verdi. Onun dokuzuncu yasgununde ona verdigim minik vosvos. Vosvosun altina yazmis cocuk el yazi ile: sevmek neden karin agrisi yapiyor? O gunden beri birlikteyiz. Bes sene oldu. Ben yirmiyim o yirmi uc. Ve bu oyle bir sey ki, anlayis, sevgi, saygi ve huzurdan baska hicbir duyguya yer yok. Alti aydir birlikte yasiyoruz, ayri odalarda. Bir kez bile bana dokunmaya kalkmadi opmek disinda. Cunku gercek sevgi oyle bir sey ki, insan kiyamiyor sevdigine dokunmaya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• birisine gerçekten böyle hissettirdim hissettirmekle kalmadım kendimde gerçekten öyle hissettim hemen sonrasında onu kaybettim kendimde epey bi üzüntü çektim üstünden 3 sene geçti bi senedir süperim yaşadıklarımı hatırlamak istemiyorum ama ona karşı hiç bişeyim kalmadı dışardaki yabancı gibi gözümde hayret ya nasıl değişiyor durumlar anlamıyorum :)

bir insana bu kadar kendini beğendirmek doğru değil .onu umursamasaydım bu kadar şu an belkide yanımdaydı

0|1
    0|0
  • Aynen öyle oldu. O zaman seni zaten bu cepte dyip bi kenara koyuyorlar.

0|0
    0|0
  • Evet öyle olur genelde. Birini sevmek tamam ama şöyle iyi böyle iyi diye gözünde büyütmemek lazım, nötr olmak gerek.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Yaşamadım.

0|0
    0|0
  • evet bunu hissettirdim..benden vazgeçdi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaptık zamanında yapmamak lazım ki zaten vazgeçiliyorda vazgeçilmez insan diye birşey yok kısa süreli bi döt kalkması sağlıyoruz kişiye okadar.

0|0
    0|0
  • ı-ıh

0|0
    0|0
Yükleniyor...