Beşar Esad - Baas rejimi devrilirse bölgede özerk bir PKK oluşumu gerçekleşir mi?

Türkiye sınırındaki tampon bölgede pkk yönetiminde bir özerklik oluşumu gerçekleşirmi. bağımsız suriye ordusu yani mücahidler buna izin verirlermi ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• vallahi pkk lı ların arkasında ABD varsa bizim arkamızda da Allah var evelallah.Allah bizimle olmasaydı şimdiye yirmi kere yapmışlardı bize yapçaklarını.eğer bize bir şey yapacaklarsa hiçbir tane türk bırakmamaları gerek.yoksa intikamı kötü olur bunu hissedebiliyorum.herşey iç içe geçmiş bi oyundan ibaret.bu ülkenin halkı bunu görebiliyos,herşeyi bilen başbakan cumhurbaşkanımız hayli hayli biliyodur ve buna görede bütün hazırlıklarımız mevcuttur.her nabza bi şerbet vermeye çalışıyolar.çünkü dünyanın kalbinin olduğu yerdeyiz.hristiyanların ortadoğuyu almasının aslında en önemli yeri özelliklede türkiye içindiyorum bunu: burası onların kutsal mekanları. yer altı ve yer üstü zenginlikleride cabası tabi. bir de m.ö m.s hiçbir türlü yenemedikleri türkleri yenmenin hazzına ulaşacaklar çünkü biz bu hayatta o kadar çok vadireler atlatmamıza rağmen çok yaşadık.hiç ölmedi türk ulusu.yine ölmicek.kimse merak etmesin.kim izin verirse versin gerekirse bizim başbakanımız bile izin versin bu halk burda ayakta bi şeycik yapamazlar önce bizi geçmeleri gerekir.ordu bile takmaz devleti yeri gelir

0|0
    0|0
    • allah var yalnız allahın kitabınde şöyle bir ayet var. kim Allahın indirdiği ile hüküm vermez ise o kafirin ta kendisidir diye.Maidesuresi 44. ayet. Allahın haram kıldığı şeyler nedir zina kumar içki faiz vs vs. ülkemizde bunların hepsi devlet güvencesiyel yapılmıyormu. iddaa milli piyango genelevler bankalar tekel bayileri vs. bunların hepsi serbest allah bunları yasaklıyor haram kılıyor ve bu yöneticilere kafir diyor allah kafirlerin yanındamıdır ? yoksa karşısındamı ?

• şöyle söyliyim. insanlar günahlar işliyor diye bu onların kafir olduğunu göstermez.ben bi erkeğin elini tuttum onu yanağından öptüm ama bunlar günah diye ben kafir değilim.iman ile paranın kimde olduğu belli olmaz.ben inanıyorumki türkiye bu iştende bi şekilde kurtulacak.ülkemizde o kadar çok yiğit varken sırtımız yere gelmez.

• imanla para kimde olmaz lafı hristiyan adetidir sakın iman bellidir. iman kalple tastik dil ile ikrar ve azalarla ameldir.Benim ilk söylediğim şey hüküm verme yetkisi olanlar için geçerli idi.Her günah işleyen tabiki kafir olmaz.

link bunun sesini biraz aç ve dinle bak mahkemede nasıl konuşuyor.Konuyla alakası yok ama fikir olması açısından bunu gönderiyorum..

Kızlar Ne Diyor 1

• Oluşur.Yılanın başını baştan ezmedikten sonra her şey olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bagımsız süriye ordusu dediğiniz kişiler zaten pkk nın ta kendisi adamalr suriyeden bir tutun irana kadar yani 30 km ileridek süleyman şah mezarına kadar bir kürt devleti kuracaklar amaca burada suni bir kürt devleti kurup islam cografyasını ele gecirmek ve israil asıl amacı olan vaad edilmiş topraklarını onlara vermek asıl hedef ve yıkılmak istenen devlet burada türkiye amaçlaro türkiyenin doğusunda kürdistanı kurup buradaki cografyanın içindeki madenlere ve petrolleri ele gecirmek malum oradan 1.5 milyar insan var buda .1.5 milyar ticaret hacmi demek para demek

0|0
    0|0
  • suriyede olanlarda bı komplo.bu eşşolueşşekler başımızdayken zaten tez zamanda kurarlar kürdistanı . allah belalarını versin

0|0
    0|0
    • kuramayacaklar aksine biz daha da güçlenip gelicez.ters köşe yapıcaz.

• daha karakollarımızı koruyamıyoruz, sırnaktakı termal kameraların yarısı bozuk , ıkı gunluk bebeye sılah verıp savun dıos komutan denen egıtım almıs dumbukler odalarında ınzıvada kıcları tutusmus bıze bısı olmasın dıye beklerken nereye guclenıyoruz bırak allaşkına ya

Yükleniyor...